Замовити якісне вантажоперевезенняЯкісні послуги вантажоперевезення
Дешеве вантажне таксі

Дешеве вантажне таксі

Перевозите будь-який вантаж по Києву або Київській області за допомогою вантажного таксі Portage. Наша цінова політика і сервіс завжди на 5 +

Вантажоперевезення Залізничний масив

На території жвавого Солом'янського району столиці розташовуються два залізничні вокзали ( «Центральний» і «Південний») і міжнародного аеропорту «Жуляни». Таке сусідство передбачає, що багато людей часто стикаються з необхідністю перевезення важких речей від транспортних об'єктів з різних масивів, одним з яких є Залізничний, і назад.

Самостійний переїзд або вантажоперевезення за допомогою Portage?

Звичайно, у кожного є вибір: організувати перевезення від початку і до кінця своїми силами або доручити цю тяжку роботу спеціалізованій службі. Однак негативний досвід минулої співпраці з недобросовісними місцевими транспортними компаніями відлякує багатьох від повторного звернення до подібного сервісу.

Багаторічна діяльність компанії Рortage побудована на зовсім інших принципах роботи, на чолі яких - повне задоволення запитів клієнта щодо:

 • квартирного, офісного або дачного переїзду будь-якого масштабу між масивами і районами Києва та області;
 • перевезення особистих речей, меблів, побутової техніки, габаритних предметів в будь-яку точку Залізничного масиву;
 • адресної доставки товарів з гіпермаркетів або інтернет-магазинів.
Тарифы на грузчиков

Завантаження, розвантаження, робота з важкими вантажами - все це під силу активним і мужнім вантажникам нашої компанії. Забудьте про некультурних кволих юнаків, грубіянів і нездар! Ввічливі професіонали до ваших послуг!

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд

Допоможемо здійснити квартирний переїзд з Залізничного масив в інший район Києва або навпаки заїхати в квартиру в цьому районі.

Відгуки клієнтів У нас був квартирний переїзд, довго шукала компанію яка це зробить швидко і якісно, читала відгуки і вибрала дану компанію. Позвонила все розрахували все розказали, і сказали чекати звінка від водія на протязі дня, водій зателефонував (Олександр) через 15хв. зробив підтвердження.Наступного дня машину подали без запізнень, хлопці знали свою роботу не курили, не затягували час, я тільки показувала куди складати, кожен знав свою роботу нічого не розбили, все було дуже швидко ( до речі грузчики були дуже акуратні, перегаром від них не воняло). Бажаю процвітання і успіхів.Валентина
Всі відгуки (82)

При цьому ми:

 1. працюємо без вихідних;
 2. транспортуємо предмети без пошкоджень;
 3. доставляємо вантажі без затримок;
 4. формуємо вартість послуг без переплат.

На підставі всіх перерахованих вище плюсів стає очевидним, що перевагу в виборі способу вантажоперевезення варто віддати співпраці з компанією Portage.

Як швидко та вигідно здійснити перевезення на правий берег Дніпра (Залізничний масив)?

 1. Зв'язатися з диспетчером Portage за телефоном або онлайн-способом і повідомити про деталі транспортування: специфіку та об’єм вантажу, відправну та кінцеву точки маршруту, необхідність залучення вантажників і т.п.
 2. Отримати відповідний дзвінок нашого співробітника після 10-хвилинної обробки замовлення та погодити з ним умови перевезення.
 3. Підготувати по максимуму крихкі та особливо цінні предмети до переміщення на вказану відстань: обернути пакувальним матеріалом, щоб уникнути отримання подряпин і тріщин, а в компанії Portage замовити професійних вантажників для їх акуратного завантаження в кузов авто і вивантаження з нього.
 4. Прийняти виконану роботу з транспортування до обумовленого часу і з забезпеченням збереження перевезеного вантажу.

Хочете особисто переконатися, що вантажоперевезення вищого класу можуть бути доступними для жителів і працівників Залізничного району? Тоді телефонуйте або пишіть нам прямо зараз! Оператори Portage не змусять вас чекати і відразу розрахують попередню вартість замовлення, яка буде найбільш демократичною з усіх запропонованих вам в Києві та області.

Перевезення особистий речей

Перевезення особистий речей

Перевеземо будь-які особисті речі: килими, книги, картини, дзеркала і т.д. Кращий автопарк і конкурентна ціна - ваш комфорт у вантажоперевезеннях.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40
Залізничний масив

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо