Доставка будматеріалу

Замовити якісне вантажоперевезенняЯкісні послуги вантажоперевезення
Перевезення будматеріалів: гіпсокартон, ДСП

Доставка плит ДСП, пенопласту і гіпсокартону

Доставка будматеріалів здійснюється вантажним транспортом до місця вивантаження. Рекомендуємо замовляти доставку будівельних матеріалів з вантажниками, особливо при необхідності підйому на поверх

Доставка будматеріалу

Перевезення будівельних матеріалів вимагає від вантажників і водіїв уважного ставлення і акуратності. Наш професійний підхід до завантаження та транспортування будівельних матеріалів націлений на збереження їх початкових якостей і цілісності.

На вигідних умовах здійснюємо вантажоперевезення по Києву та доставку будівельних матеріалів як у співпраці з будівельними компаніями, так і для приватних осіб, які здійснюють ремонт або будівництво своїми силами.

Співробітники, відповідальні за вантажні роботи та перевезення будматеріалів, є фахівцями з великим досвідом роботи. Наш автопарк укомплектований автомобілями різного призначення і вантажопідйомності, що знаходяться у відмінному технічному стані. Наявність спеціалізованої техніки та кваліфікованого персоналу дозволяє здійснювати доставку вантажів у чітко обумовлений час.

Підйом будматеріалів на поверх

Послуги нашої компанії включають не тільки перевезення будівельних матеріалів, але й їх розвантаження і підйом на поверх. Досвідчені вантажники виконають підйом будівельних матеріалів у мішках, відрах, банках, а також підйом поштучного вантажу. Разом з цією послугою часто замовляють вивіз будівельного сміття. Ціна послуг визначається наявністю ліфта, типом матеріалів, вагою упаковок, поверхом і загальною вагою будівельних матеріалів. Фахівці компанії Portage докладно проконсультують вас з питань, що стосуються умов доставки і підйому вантажів.

Тарифы на грузчиков

Завантаження, розвантаження, робота з важкими вантажами - все це під силу активним і мужнім вантажникам нашої компанії. Забудьте про некультурних кволих юнаків, грубіянів і нездар! Ввічливі професіонали до ваших послуг!

Перевезення будматеріалів: труби

Труби доставка і перевезення

Формуючи замовлення на доставку будматеріалу, вкажіть його розмір для оптимального підбору автотранспорту і чітких рекомендацій диспетчера з вантажоперевезення

Відгуки клієнтів У нас був квартирний переїзд, довго шукала компанію яка це зробить швидко і якісно, читала відгуки і вибрала дану компанію. Позвонила все розрахували все розказали, і сказали чекати звінка від водія на протязі дня, водій зателефонував (Олександр) через 15хв. зробив підтвердження.Наступного дня машину подали без запізнень, хлопці знали свою роботу не курили, не затягували час, я тільки показувала куди складати, кожен знав свою роботу нічого не розбили, все було дуже швидко ( до речі грузчики були дуже акуратні, перегаром від них не воняло). Бажаю процвітання і успіхів.Валентина
Всі відгуки (82)

Ми гарантуємо професійний підхід до виконання робіт з перевезення вантажів і враховуємо всі побажання клієнтів незалежно від розміру замовлення. Наша компанія допоможе вам доставити необхідні для будівництва або ремонту матеріали у чітко заплановані терміни.

Вартість перевезення будматеріалів по Києву

Ціна за перевезення вказана нижче або в розділі «Тарифи». При оцінці вартості враховується час перевезення і кількість вантажників. Після отримання вашого замовлення на перевезення будматеріалів по Києву диспетчери компанії оперативно розрахують вартість послуг і підберуть транспортний засіб, відповідний масі вантажу і його габаритам.

Ми пропонуємо клієнтам гнучку і прозору шкалу розрахунків, що враховує масу, габарити вантажів і відстань. З цінами та умовами перевезення будматеріалів ви можете ознайомитися в спеціальному розділі тарифи.

Наша компанія виконує перевезення вантажів будь-яких типів, включаючи негабаритні. Вартість їх перевезення визначається індивідуально.

Перевезення будматеріалів: кахель, цемент

Доставка кахлю і цементу

Здійснюючи перевезення до 5 тонн, ми передбачили вигідні тарифи на доставку, розвантаження і підйом будматеріалів: цегли, кахлю, цементу, піску і т.і. Телефонуйте!

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40
Доставка будматеріалу

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо