Перевезення побутової техніки по Києву

Замовити якісне вантажоперевезенняЯкісні послуги вантажоперевезення
Перевезення і доставка побутової техніки: холодильника

Перевезення холодильників

Розібрати неможливо, нести важко, вдарити небезпечно - це лише деякі особливості транспортування холодильника. Довірити перевезення холодильника нашим фахівцям зручно, просто і безпечно

Перевезення побутової техніки по Києву

Необхідно організувати перевезення або доставку побутової техніки по Києву та Київській області?

Перевезення побутової техніки з компанією Portage - це хороша можливість доставити техніку якісно та без великих витрат.

У нашій компанії ви можете замовити перевезення побутової техніки на найвигідніших умовах. Завдяки суворому плануванню перевезення побутової техніки, з урахуванням усіх технологічних характеристик, транспортування виконується на високому рівні.

Доставка побутової техніки

Рекомендуємо доставляти побутову техніку в оригінальній упаковці виробника, якщо, звичайно, ви її зберегли. При відсутності оригінальної упаковки намагайтеся підібрати найбільш відповідний пакувальний матеріал, наприклад, пінопласт або повітряно-бульбашкову поліетиленову плівку.

Доставка побутової техніки здійснюється із дотриманням певних правил і вимог:

    • Велика побутова техніка доставляється у вертикальному положенні і обов'язково фіксується в кузові вантажного автомобіля із застосуванням спеціальних упорів і прокладок. За такими правилами транспортується також холодильник, газова піч і пральна машина.
    • Плазмові телевізори, рідкокристалічні монітори і різна електронна техніка ретельно пакуються таким чином, щоб уникнути ударів і вібрацій при перевезенні.
Тарифы на грузчиков

Завантаження, розвантаження, робота з важкими вантажами - все це під силу активним і мужнім вантажникам нашої компанії. Забудьте про некультурних кволих юнаків, грубіянів і нездар! Ввічливі професіонали до ваших послуг!

Перевезення і доставка побутової техніки: телевізора

Перевезення телевізора, комп'ютера

Можливо, в цьому питанні ви чудово впораєтеся самостійно, але нам завжди буде приємно допомогти у такій нескладній справі. Візьміть вантажне таксі - зручно і практично

Відгуки клієнтів У нас був квартирний переїзд, довго шукала компанію яка це зробить швидко і якісно, читала відгуки і вибрала дану компанію. Позвонила все розрахували все розказали, і сказали чекати звінка від водія на протязі дня, водій зателефонував (Олександр) через 15хв. зробив підтвердження.Наступного дня машину подали без запізнень, хлопці знали свою роботу не курили, не затягували час, я тільки показувала куди складати, кожен знав свою роботу нічого не розбили, все було дуже швидко ( до речі грузчики були дуже акуратні, перегаром від них не воняло). Бажаю процвітання і успіхів.Валентина
Всі відгуки (82)

Незалежно від розміру, габаритів і цінності техніки, при доставці побутової техніки рекомендуємо вам як замовнику максимально захистити техніку від можливих пошкоджень, пилу, вологи і забруднень, ретельно запакувавши її. Зі свого боку гарантуємо дотримання домовленостей, чистий спеціалізований транспорт і відповідальних вантажників.

Вартість перевезення і доставки побутової техніки

Ціна за перевезення становить вказана нижче. Ціни на доставку та перевезення побутової техніки залежать від її ваги, габаритів, використовуваного транспорту і часу перевезення.

Наш диспетчер готовий прийняти замовлення на транспортування побутової техніки, а водії виконати його у зручний час 365 днів на рік.

Скориставшись нашими послугами з доставки обладнання, клієнти можуть бути впевнені, що роботи по завантаженню, розвантаженню та перевезенню будуть виконані фахівцями на високому рівні.

Перевезення і доставка побутової техніки: пральна машина

Перевезення пральної машини

Перевозити пральну машину, як і холодильник, потрібно лише у вертикальному положенні, встановивши болти. Ми нагадаємо про всі нюанси! Телефонуйте!

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40
Перевезення побутової техніки

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо