Вантажоперевезення мікроавтобусом 3 - 5 тонн

3-тонна Вантажівка

«3-тонна Вантажівка»

Обсяг:
17 - 22 м3
Тоннаж: 2,5 - 3 т.
Ціна: 285 грн/год
За місто: 12,5 грн/км
Мін. замовл.: від 765 грн

5-тонна Вантажівка

«3-тонна Вантажівка»

Обсяг:
24 - 36 м3
Тоннаж: 3,5 - 5,0 т.
Ціна: 395 грн/год
За місто: 15,5 грн/км
Мін. замовл.: від 1580 грн

Вантажоперевезення 5 тонн охоплюють не тільки перевезення районними та міськими маршрутами Києва, а й міжміські перевезення. Найчастіше вантажні перевезення Київ 5 тонн машинами Portage здійснюються в Жуляни, Бровари, Вишневе, Буча, Ірпінь, Бортничі, Пуща-Водиця, Коцюбинське і т.д.  

Хто до нас звертається за послугами вантажоперевезень 5 тонн і чому?

Керівники більшості підприємств розуміють, що набагато прибутковіше звертатися за послугами перевезення вантажів у спеціалізовані служби і оформляти прокат вантажного транспорту, ніж утримувати свій власний автопарк. Сьогодні дуже проблематично мати автомобіль на балансі, платити зарплату водіям, купляти запчастини і т.д.

Вантажні автомобілі, взяті в оренду разом з водієм, дозволяють вирішувати багато проблем набагато швидше, простіше і дешевше. Та й гарантію ніхто не скасовував. У вашому розпорядженні чистий і справний автомобіль із водієм-професіоналом.

Остання причина є ключовою і саме вона має найбільший вплив на той факт, що число клієнтів, які воліють замовляти вантажоперевезення до 5 тонн у нашій компанії, постійно зростає. Є попит, з'являється маса пропозицій із організації вантажоперевезень 5 тонн по Києву і області, а пропозиція нашої компанії виявляється для клієнтів найвигіднішою.

Замовлення машини для вантажоперевезення 5 тонн

Замовлення вантажної машини до 5 т передбачає вантажоперевезення масою до 5000 кілограмів, при цьому загальна місткість авто становить до 40 метрів кубічних.

Найбільшою мірою транспорт такої вантажопідйомності затребуваний при здійснення перевезень для офісів, дач, квартир, а також різних видів сировини і готової продукції. Чудові показники ходової надают транспорту високий ступінь прохідності, а відмінна маневреність дозволяє автомобілям проходити навіть вузькими вуличками, надаючи додаткові можливості в плані вибору дійсно зручних місць для завантаження та розвантаження.

Якщо вам потрібно здійснити перевезення будматеріалів по Києву наші менеджери запропонують вам бортовий автомобіль вантажопідйомністю в 5 тонн. Разом із замовленням машини для перевезення є можливість замовити і професійних вантажників.

Замовити вантажний автомобіль у менеджера можна по телефону. Один дзвінок - і вважайте, що вантаж уже їде у потрібне місце!

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо