Послуги вантажників у Києві

Замовити якісне вантажоперевезенняЯкісні послуги вантажоперевезення
Послуги вантажників - завантажувальні роботи

Завантажувальні роботи

Перенести і завантажити вантаж у машину силами одного замовника буває дуже складно. Рекомендуємо заздалегідь оцінити складність і обумовити з диспетчером послуги вантажників

Послуги вантажників у Києві

Професійні послуги вантажників у Києві необхідні при організації вантажоперевезень, у разі доставки вантажів з магазинів і складів, при перевезенні будівельних матеріалів, побутової техніки, меблів та великогабаритних виробів. Досвідчені та кваліфіковані вантажники нашої компанії перенесуть вантажі до машини, акуратно виконають вантажні роботи.

Для зручності завантаження і більш компактного розміщення при перевезенні особистих речей рекомендуємо розділити вантажі на категорії: меблі, побутова або офісна техніка, книги і документація, одяг, текстиль і постільна білизна, предмети інтер'єру, твори мистецтва, посуд і т.і.

Вивіз будівельного сміття, доставка побутової техніки, будівельних матеріалів у більшості випадків супроводжується послугами вантажників, кількість яких обумовлюється і підбирається для кожного клієнта індивідуально.

Вантажники для підйому вантажу на поверх

Правильно оцінити обсяг вантажних робіт і вартість підйому на поверх допоможуть наші фахівці. Вартість підйому вантажу на поверх залежить від ваги і його габаритності. Отримати детальну інформацію ви можете зв'язавшись з диспетчерами або оформивши заявку на сайті.

Тарифы на грузчиков

Завантаження, розвантаження, робота з важкими вантажами - все це під силу активним і мужнім вантажникам нашої компанії. Забудьте про некультурних кволих юнаків, грубіянів і нездар! Ввічливі професіонали до ваших послуг!

Послуги вантажників - розвантажувальні роботи

Розвантажувальні роботи

Хочете доставку без клопоту? Замовте послугу вантажників, і всього за 30 гривень на годину професійні вантажники зроблять все необхідне без додаткових турбот з вашого боку.

Відгуки клієнтів У нас був квартирний переїзд, довго шукала компанію яка це зробить швидко і якісно, читала відгуки і вибрала дану компанію. Позвонила все розрахували все розказали, і сказали чекати звінка від водія на протязі дня, водій зателефонував (Олександр) через 15хв. зробив підтвердження.Наступного дня машину подали без запізнень, хлопці знали свою роботу не курили, не затягували час, я тільки показувала куди складати, кожен знав свою роботу нічого не розбили, все було дуже швидко ( до речі грузчики були дуже акуратні, перегаром від них не воняло). Бажаю процвітання і успіхів.Валентина
Всі відгуки (82)

Штат нашої компанії укомплектований професійними, уважними та відповідальними вантажниками, тому всі вантажні роботи будуть виконані максимально якісно.

Вартість послуг вантажників?

Ціна послуги замовлення вантажників вказана а розділі «Тарифи». На формування ціни вантажно-розвантажувальних робіт впливають такі фактори, як кількість поверхів, відстань, на яку необхідно перенести вантаж, наявність або відсутність ліфту.

Загальна вартість надання послуг залежить також від кількості залучених вантажників. Для оцінки вартості послуг вантажників ви можете ознайомитися з наведеними на сайті тарифами на вантажників, а також зв'язатися з фахівцями компанії для отримання консультацій.

Професійна організація перевезень, якісні послуги вантажників у Києві дозволяють клієнтам нашої компанії швидко вирішувати завдання будь-якої складності, пов'язані із перевезенням різних вантажів.

Послуги вантажників - підняття на поверх

Підняття на поверх

Не працює ліфт? Піднімемо великогабаритний вантаж на поверх будь-якої висоти. Перенесемо і перевеземо побутову техніку, музичні інструменти, будівельні матеріали, якщо потрібно меблі та інші вантажі. Телефонуйте!

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40
Послуги вантажників

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо