Замовити якісне вантажоперевезенняЯкісні послуги вантажоперевезення
Вантажоперевезення до 2 тонн в Турецьке містечко Солом'янського району

Вантажоперевезення до 2 тонн

Автомобіль газель виручить в самих різних випадках: при доставці будівельних матеріалів, перевезення речей з квартири, офісу тощо. Телефонуйте.

Вантажоперевезення Турецьке містечко

Життя і робота в такому мегаполісі, як місто Київ, висуває певні вимоги до якості обслуговування в різних сферах, в тому числі й щодо вантажоперевезень. Оперативність, надійність і комплексність - ось принципи роботи, які закладені в основу діяльності столичної компанії-вантажоперевізника Portage.

Тому якщо ваш офіс переміщається в нове орендоване приміщення або у вашої родини попереду квартирний переїзд в житловий масив Турецьке містечко, без роздумів звертайтеся до нас.

Комплексна доставка товарів або перевезення речей в Турецьке містечко разом з Portage

Потреба в залученні допомоги у вас може виникнути і до безпосереднього переїзду з місця на місце. Наприклад, в разі проведення ремонту та відсутності власного місткого авто ще на етапі покупки будівельних матеріалів перед клієнтами часто виникає питання: як доставити товари з гіпермаркету на об'єкт, якщо така послуга не передбачена магазином?

Саме для вирішення цієї проблеми ми пропонуємо всім бажаючим послугу вантажного таксі за найвигіднішими в регіоні цінами.

Тарифы на грузчиков

Завантаження, розвантаження, робота з важкими вантажами - все це під силу активним і мужнім вантажникам нашої компанії. Забудьте про некультурних кволих юнаків, грубіянів і нездар! Ввічливі професіонали до ваших послуг!

Вантажоперевезення до 3 тонн в Турецьке містечко Солом'янського району

Вантажоперевезення до 3 тонн

Найдешевший і дуже зручний вид транспорту для переміщення різного роду вантажів і організації вантажоперевезення в Києві.

Відгуки клієнтів У нас був квартирний переїзд, довго шукала компанію яка це зробить швидко і якісно, читала відгуки і вибрала дану компанію. Позвонила все розрахували все розказали, і сказали чекати звінка від водія на протязі дня, водій зателефонував (Олександр) через 15хв. зробив підтвердження.Наступного дня машину подали без запізнень, хлопці знали свою роботу не курили, не затягували час, я тільки показувала куди складати, кожен знав свою роботу нічого не розбили, все було дуже швидко ( до речі грузчики були дуже акуратні, перегаром від них не воняло). Бажаю процвітання і успіхів.Валентина
Всі відгуки (82)

Оскільки серед забудов Турецького містечка переважають висотні житлові будинки, швидше за все, після своєчасної доставки за вказаною адресою вам буде потрібна допомога в підйомі перевезеного вантажу на потрібний поверх.

З цим завданням відмінно впораються навчені вантажники, що володіють багаторічними навичками поводження з різними типами вантажів. Тому вам не доведеться в поспіху шукати вільні руки та ризикувати цінним майном, задіявши для вантажно-розвантажувальних робіт недосвідчену робочу силу.

Переваги спеціалізованого сервісу вантажоперевезень Portage

  1. Фіксовані ціни послуг. З замовленням вантажоперевезення в Portage на будь-яку відстань вам заздалегідь повідомляється загальна сума, що підлягає оплаті за послугу. Ніяких прихованих доплат за фактом виконання робіт - з усіма встановленими тарифами можна легко ознайомитися у відповідному розділі на сайті.
  2. Різноманітний вантажний автопарк. Перевезення можуть потребувати як поодинокі великогабаритні вантажі, так і велика кількість відносно дрібних речей, а також швидкопсувні товари або особливо крихкі предмети. Для кожного конкретного замовника в залежності від обсягу та специфіки вантажу фахівці Portage підбирають модель автотранспорту оптимальної тоннажності (від 1,5 до 5 т), при необхідності з термобудкою і можливістю додаткового закріплення всередині фургону.
  3. Культурний і порядний персонал. Спілкування зі співробітниками Portage будь-якого профілю відрізняється максимальним комфортом і професіоналізмом, залишаючи у наших замовників тільки позитивне враження і приємні спогади.

Приватні і корпоративні особи, зацікавлені у співпраці з Portage, можуть щодня зв'язатися з нашими диспетчерами з питань професійного перевезення будь-яких типів вантажів по всім районам Києва, в тому числі Солом'янському району (Турецьке містечко), за телефоном або на сайті.

Вантажоперевезення до 5 тонн в Турецьке містечко Солом'янського району

Вантажоперевезення до 5 тонн

Загальна місткість авто становить до 40 метрів кубічних. Разом із замовленням машини для перевезення є можливість замовлення і професійних вантажників.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40
Турецьке містечко

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо