Замовити якісне вантажоперевезенняЯкісні послуги вантажоперевезення
 Офісний переїзд

Офісний переїзд

Допоможемо організувати офісний переїзд компанії, банку, виробництва. Замовляючи офісний переїзд, врахуйте, що вам буде потрібно як мінімум два вантажника.

Вантажоперевезення в Березняки

Кожен з жителів Києва і передмістя хоча б раз у житті стикався з пошуком недорогого вантажоперевізника. Жителі столичного мікрорайону Березняки - не виняток. Причинами для замовлення вантажного авто можуть бути як особисті цілі, так і виробнича необхідність. У зв'язку з цим виникає ряд завдань, які потрібно реалізувати за найменшою вартістю та найбільш оперативно:

  • перевезення меблів і речей при зміні місця проживання;
  • переїзд офісу з одного місця на інше;
  • доставка побутової техніки з магазину додому;
  • завезення на майданчик будматеріалів і вивезення з нього будівельного сміття.

Будь-яку з перерахованих послуг дешево і в стислі терміни готова виконати компанія №1 в Києві та Київській області - Portage.

Першокласна організація перевезення вантажів в Березняках

Безпосередньо транспортуванню вантажів передує не менш важливий організаційний процес. Завдяки тому, що він протікає під керівництвом досвідчених менеджерів, будуть враховані всі особливості вашого конкретного замовлення:

  • розмірні та вагові параметри вантажу;
  • особливий температурний режим перевезення;
  • міцність предметів, що перевозяться.
Тарифы на грузчиков

Завантаження, розвантаження, робота з важкими вантажами - все це під силу активним і мужнім вантажникам нашої компанії. Забудьте про некультурних кволих юнаків, грубіянів і нездар! Ввічливі професіонали до ваших послуг!

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд

Зробимо квартирний переїзд на найвигідніших умовах: акуратно, оперативно, підібравши оптимальну машину, маршрут і термін доставки. Квартирний переїзд з Портейдж - це вигідно!

Відгуки клієнтів У нас був квартирний переїзд, довго шукала компанію яка це зробить швидко і якісно, читала відгуки і вибрала дану компанію. Позвонила все розрахували все розказали, і сказали чекати звінка від водія на протязі дня, водій зателефонував (Олександр) через 15хв. зробив підтвердження.Наступного дня машину подали без запізнень, хлопці знали свою роботу не курили, не затягували час, я тільки показувала куди складати, кожен знав свою роботу нічого не розбили, все було дуже швидко ( до речі грузчики були дуже акуратні, перегаром від них не воняло). Бажаю процвітання і успіхів.Валентина
Всі відгуки (82)

Щоб вантаж прибув вчасно, логістом буде підібраний найкоротший маршрут між пунктами доставки. З метою збереження цілісності та початкових властивостей вантажу його завантаження в автомобільний кузов буде проведено з дотриманням усіх правил перевезення. Для цього будуть задіяні наявні в фургонах спеціальні кріплення. Посилить захисний ефект проведена вами до приїзду замовленого транспорту упаковка вантажу.

Сильні сторони Portage в питанні вантажоперевезень київським мікрорайоном Березняки

  1. Співпраця без вихідних. Вам не потрібно порушувати свій звичний графік роботи - ви можете замовити вантажний транспорт або викликати вантажників на будь-який день в календарі.
  2. Наявність спеціалізованого автопарку. Вантажоперевезення на будь-які відстані здійснюють мобільні газелі об'ємом до 36 куб. м і місткі мікроавтобуси вантажопідйомністю до 5-ти тонн.
  3. Відповідальне ставлення персоналу до роботи. У нас немає недобросовісних співробітників, оскільки кожен фахівець Portage проходить ретельний відбір, перш ніж стати одним з членів нашої згуртованої команди.

Щоб дізнатися приблизну вартість вантажоперевезення в межах Березняків, прорахуйте її за допомогою онлайн-калькулятора, задавши необхідні параметри. Якщо у вас немає можливості зателефонувати нам безпосередньо, скористайтеся послугою зворотного дзвінка. Наш оператор негайно зв'яжеться з вами і назве точну ціну.

Перевезення особистих речей

Перевезення особистих речей

Перевеземо будь-які особисті речі: килими, книги, картини, дзеркала і т.д. Кращий автопарк і конкурентна ціна - ваш комфорт у вантажоперевезеннях.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40
Березняки

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо