Організація вантажоперевезень
Portage
Організація вантажоперевезень по Києву
Замовлення машини для перевезень - автопарк Portage
Замовити якісне вантажоперевезенняЯкісні послуги вантажоперевезення
 Офісний переїзд

Офісний переїзд

Допоможемо організувати офісний переїзд компанії, банку, виробництва. Замовляючи офісний переїзд, врахуйте, що вам буде потрібно як мінімум два вантажника.

Вантажоперевезення в Березняки

Кожен з жителів Києва і передмістя хоча б раз у житті стикався з пошуком недорогого вантажоперевізника. Жителі столичного мікрорайону Березняки - не виняток. Причинами для замовлення вантажного авто можуть бути як особисті цілі, так і виробнича необхідність. У зв'язку з цим виникає ряд завдань, які потрібно реалізувати за найменшою вартістю та найбільш оперативно:

  • перевезення меблів і речей при зміні місця проживання;
  • переїзд офісу з одного місця на інше;
  • доставка побутової техніки з магазину додому;
  • завезення на майданчик будматеріалів і вивезення з нього будівельного сміття.

Будь-яку з перерахованих послуг дешево і в стислі терміни готова виконати компанія №1 в Києві та Київській області - Portage.

Першокласна організація перевезення вантажів в Березняках

Безпосередньо транспортуванню вантажів передує не менш важливий організаційний процес. Завдяки тому, що він протікає під керівництвом досвідчених менеджерів, будуть враховані всі особливості вашого конкретного замовлення:

  • розмірні та вагові параметри вантажу;
  • особливий температурний режим перевезення;
  • міцність предметів, що перевозяться.
Тарифы на грузчиков

Завантаження, розвантаження, робота з важкими вантажами - все це під силу активним і мужнім вантажникам нашої компанії. Забудьте про некультурних кволих юнаків, грубіянів і нездар! Ввічливі професіонали до ваших послуг!

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд

Зробимо квартирний переїзд на найвигідніших умовах: акуратно, оперативно, підібравши оптимальну машину, маршрут і термін доставки. Квартирний переїзд з Портейдж - це вигідно!

Відгуки клієнтів У нас був квартирний переїзд, довго шукала компанію яка це зробить швидко і якісно, читала відгуки і вибрала дану компанію. Позвонила все розрахували все розказали, і сказали чекати звінка від водія на протязі дня, водій зателефонував (Олександр) через 15хв. зробив підтвердження.Наступного дня машину подали без запізнень, хлопці знали свою роботу не курили, не затягували час, я тільки показувала куди складати, кожен знав свою роботу нічого не розбили, все було дуже швидко ( до речі грузчики були дуже акуратні, перегаром від них не воняло). Бажаю процвітання і успіхів.Валентина
Всі відгуки (79)

Щоб вантаж прибув вчасно, логістом буде підібраний найкоротший маршрут між пунктами доставки. З метою збереження цілісності та початкових властивостей вантажу його завантаження в автомобільний кузов буде проведено з дотриманням усіх правил перевезення. Для цього будуть задіяні наявні в фургонах спеціальні кріплення. Посилить захисний ефект проведена вами до приїзду замовленого транспорту упаковка вантажу.

Сильні сторони Portage в питанні вантажоперевезень київським мікрорайоном Березняки

  1. Співпраця без вихідних. Вам не потрібно порушувати свій звичний графік роботи - ви можете замовити вантажний транспорт або викликати вантажників на будь-який день в календарі.
  2. Наявність спеціалізованого автопарку. Вантажоперевезення на будь-які відстані здійснюють мобільні газелі об'ємом до 36 куб. м і місткі мікроавтобуси вантажопідйомністю до 5-ти тонн.
  3. Відповідальне ставлення персоналу до роботи. У нас немає недобросовісних співробітників, оскільки кожен фахівець Portage проходить ретельний відбір, перш ніж стати одним з членів нашої згуртованої команди.

Щоб дізнатися приблизну вартість вантажоперевезення в межах Березняків, прорахуйте її за допомогою онлайн-калькулятора, задавши необхідні параметри. Якщо у вас немає можливості зателефонувати нам безпосередньо, скористайтеся послугою зворотного дзвінка. Наш оператор негайно зв'яжеться з вами і назве точну ціну.

Перевезення особистих речей

Перевезення особистих речей

Перевеземо будь-які особисті речі: килими, книги, картини, дзеркала і т.д. Кращий автопарк і конкурентна ціна - ваш комфорт у вантажоперевезеннях.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40
Березняки

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча