Як організувати вивіз чавунних батарей

Вивіз батарей

Практично у всіх будинках старого зразка в квартирах стоять громіздкі чавунні батареї, які ледве вписуються у дизайн інтер'єру сучасних кімнат. Тенденція до зміни батарей під час ремонту актуальна не так давно, тому в багатьох квартирах без ремонту або з ремонтом приблизно десятирічної давності все ще стоять старі батареї. Внаслідок цього зараз практично кожне оновлення інтер'єру супроводжується заміною батарей.

Але після установки нових радіаторів залишається проблема: що робити зі старими чавунними батареями? Це нетипові відходи: батарею не можна викинути в сміття або залишити у дворі біля бака, а вдома її зберігати просто ні до чого.

Позбутися від непотрібної батареї можна самостійно, але вага однієї батареї може бути більше 60 кілограм, та й підняти її не так просто через незручну форму. А її потрібно не просто винести з квартири, а ще й спустити вниз. Завдання ускладнюється несправністю або відсутністю в багатьох будинках вантажних ліфтів.

Також потрібно організувати вивіз і утилізацію чавунної батареї. Вивіз такого вантажу на звичайному легковому автомобілі може закінчиться поломкою машини. Батареї відносяться до групи непобутових відходів, тому їх потрібно утилізувати в спеціальних місцях, інакше можна заробити штраф. Все це пов'язане з витратою сил, грошей і часу, хоча мова йде всього лише про вивезення старих, нікому не потрібних батарей.

Тому найоптимальніший варіант для тих, хто не хоче витрачати час і у свій вихідний займатися вивозом сміття - замовити послугу вивозу батарей у компанії, що спеціалізується на перевезеннях.

Компанія Portage надає послугу вивезення будівельного сміття, в тому числі і старих батарей. Замість того, щоб тягати важкі радіатори, завантажувати ними свою машину, витрачати здоров'я і нерви, Вам достатньо просто зателефонувати нам. Повідомте менеджеру кількість батарей і зручний для Вас день і час вивезення. У нашому автопарку досить автомобілів, тому навіть якщо Ви захочете вивезти вантаж саме зараз, проблем не виникне - у нас завжди є вільні машини. Протягом півгодини після замовлення до Вас приїде автомобіль з вантажниками, які акуратно винесуть батарею з Вашого будинку, завантажать у кузов і відвезуть на утилізацію, а ви забудете про те, що проблема взагалі існувала.

У Portage ви отримаєте:

  • якісний сервіс і виконання своїх зобов'язань;
  • ввічливе ставлення і розуміння з боку персоналу;
  • вирішення проблеми вивезення, навантаження і утилізації будівельного сміття, в тому числі старих чавунних батарей.
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо