Збільшення обсягів автомобільних вантажних перевезень в Україні

Популярність автомобільних вантажоперевезень

Важливою складовою економіки України виступає ринок транспортно-логістичних послуг. Пояснюється це тим, що власне логістика і є запорукою своєчасної доставки продукції до споживача від виробників. Без якісного функціонування структур логістики торгівля цілком може перетворитися на збиткову.

Найважливішим комплексом соціально-економічної системи держави є транспортна інфраструктура. Саме вона задовольняє потреби суспільного виробництва, національної економіки і населення в вантажних перевезеннях.

Показники та обсяги сфери автомобільних вантажоперевезень в Україніе

Обсяг українського ВВП у 2012 році у фактичних цінах становив 1,4 трлн. грн. На транспортну складову при цьому доводилося рівно 10%. Що дає сфера транспорту бюджету? Вона фінансує приблизно 6% надходжень до бюджету, при цьому на ринку послуг транспортна сфера займає близько 40%. Якщо говорити про частку автомобільного транспорту в загальній структурі вантажоперевезень, то оцінюється вона орієнтовно в 68,2%. Слід уточнити, що більшу її частину складають приватні автоперевезення вантажів.

Проаналізувавши динаміку показників розвитку ринку України щодо комерційних вантажоперевезень за останні роки, незалежно від видів транспорту, можна побачити зростання ролі вантажного автотранспорту в загальному обсязі вантажоперевезень.

объемы автомобильных грузоперевозок

Структура комерційних вантажоперевезень в розрізі видів транспорту в Україні, в натуральному вираженні,%, в 2011-2012 рр.

Офіційна інформація, представлена ​​на електронному ресурсі статистичної Держслужби України, показує, що загальна кількість вантажів, перевезених за 2013 рік в Україні, дещо зменшилась (на 2%), в порівнянні з 2012 роком. А ось щодо вантажоперевезень автомобільним транспортом показники дещо краще. Збільшення зафіксовано на 3%, що означає 183,5 млн. тонн. Дивно, але сьогодні ¼ всіх вантажів перевозиться по дорогах країни саме машинами.

Основні причини популярності автомобільних вантажних перевезеньк

Чому ж на перевезення автомобілями доводиться такі значні обсяги? В Україні, наприклад, також добре розвинене залізничне сполучення, є можливість доставки вантажів водним шляхом. Відповідь проста - автоперевезення мають багато переваг.

экономия на автомобильных грузоперевозках Мінімізація витрат -Використовуючи вантажні автомобілі, є можливість звести до мінімуму вартість доставки. Перевезення «Газель», і інші модифікації автомобілів в достатній мірі економічні і при цьому не вимагають великої кількості палива. В більшості з них встановлено газове обладнання, що суттєво здешевлює доставку.
 маршруты грузоперевозок Гнучкість маршрутів. Автомобілі абсолютно не прив'язані ні до розкладу інших авто, ні до залізничних колій. Їхні маршрути можуть без особливих проблем змінюватися в залежності від потреб споживача. Доставка подібним видом транспорту цілком реальна навіть для найглухіших та крихітніших населених пунктів.
 слежение за перемещением груза Моніторинг переміщення. Чіткість уявлення не тільки про маршрут конкретного вантажного авто, а й про реальне його місце перебування в кожен момент часу дозволяють відстежувати сучасні супутникові системи. Випадки непередбачених затримок фіксуються, тому замовник завжди знає, що і як з його вантажем. Причина затримки буде з'ясована практично відразу.
 перевозка любых объемов За допомогою автомобільного перевезення є можливість переміщати будь-який обсяг від великогабаритних і численних об'єктів (цілими «фурами») і до найкрихітніших посилок. Наприклад, за допомогою «Нової пошти» (компанія-вантажоперевізника) величезна кількість інтернет-магазинів пересилають товари, які легко вміщаються в кишені.

Слід зазначити, що місця в «ієрархії» вантажів прямо впливають на вартість доставки. Тому щоб не переплачувати, краще заздалегідь ознайомитися з тарифами на автомобілі різної тоннажності і класифікацією вантажоперевезень.

Portage - якісні вантажні перевезення в Києві та Київській області +38 (050) 900-67-50
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо