Перевезення шафи гладко-рівнесенько

Перевезення шафи

Здається, що простішого завдання, ніж перевезти шафу, не існує. Замовив машину «Газель» або «Мікроавтобус» - і немає клопотів! Але тут виникає безліч нюансів:

  1. Шафа не маленький, а навіть дуже габаритний предмет, важкий і носити його по сходах непросто. Висновок - потрібні вантажники.
  2. Розібрати-зібрати шафу складно, адже потрібно спеціальний інструмент. Висновок - потрібні професіонали-збирачі меблів.
  3. Процес завантаження і розвантаження вимагає навичок, щоб шафа помістилася у вантажний відсік.

Якщо зібратися, сконцентруватися на цих питаннях, можна самостійно підібрати відповідного перевізника і недорого, дбайливо перевезти улюблену шафу.

Процес перевезення шафи в деталях:

Подумайте, чи варто розбирати шафу для перевезення?

Є причини, через які варто виділити час на розбирання і складання шафи в процесі перевезення. Найчастіша причина - це габаритна шафа, розміри якої заважають винести і завантажити її в транспортний засіб.

Ви хочете завантажити автомобіль в інтенсивнішому режимі? У цьому випадку так само має сенс розібрати громіздку шафу і підготувати її деталі до завантаження. Це на 40-70 відсотків знизить обсяг простору.

Ви вирішили, що ваша шафу перед перевезенням варто розібрати? Пам'ятайте, коли Ви самостійно розбираєте меблі, то послуги компанії-перевізника обходяться значно дешевше.

Тонкощі упаковки шафи та її окремих частин

Звільніть полиці від речей, а деталі, які знімаються, упакуйте окремо. Перевезення шафи здійснюється з урахуванням її стану та віку. Дуже обережно підходьте до розбирання раритетної шафи - деякі екземпляри можуть не витримати такої операції і замість нової квартири поїдуть на звалище. Якщо добротна шафа зроблена «на совість» або вік її не такий вже і «поважний», вона може вільно перенести процеси розбирання, завантаження і збирання. Головне ретельно упакувати окремі частини у відповідний вид пакувального матеріалу.

При перевезенні сучасних шаф упаковка потрібна вкрай рідко, досить прокласти шматки картону між деталями. При наявності у шафі дзеркал, скляних елементів, є необхідність упаковувати їх особливо дбайливо, або за можливості їх зняти

Ручки ящиків і дверцят шафи знімаються, ключики, полички і скриньки виймаються і акуратно упаковуються в плівку або тканину. Дзеркала вимагають особливої ​​педантичності у питаннях упаковки. Їх треба упаковувати в гофрокартон, бульбашкову плівку, поліпропілен (спінений), захисні спеціальні профілі та інше.

Підняти і завантажити - за роботу беруться вантажники

Після цього, справу можна доручити досвідченим вантажникам, які знають в якому порядку найкраще розмістити деталі в машині. Після приїзду на нове місце, треба вивантажити деталі шафи або всю шафу і занести її у квартиру або офіс.

Як бачите, не така вже проста й безтурботна це справа - перевезення шафи. Тому, якщо Ви цінуєте свій час, здоров'я і нервові клітини, перекладіть труднощі на команду сильних, професійних та досвідчених вантажників.

Саме така команда хлопців працює в нашій компанії. Ми недорого і швидко виконаємо всі операції, які супроводжують перевезення шафи.

Професійно організуємо перевезення шафи купе, шафи з дверцятами, дверима-гармошкою і дзеркалами, а також комода, гардероба, буфета, серванта, секретера та інших антикварних предметів інтер'єру. Ми доставимо Ваші меблі на нове місце в максимально короткий термін.

Перевеземо вашу гордість - улюблений шафу гладенько-рівненько.

Перевезення шафи - вирішуємо транспортне питання

Перевезення шафи у багажнику легкового автомобіля або навіть у причепі - справа ризикована. Машина для перевезення шаф потрібна все-таки спеціальна. Найчастіше буває досить «Газелі». Але якщо меблі габаритні, необхідна машина великовантажна.

Оскільки наша компанія - перевізник з великим досвідом, ми пропонуємо клієнту найкращі варіанти вантажних перевезень в Києві. Ваше завдання - вказати в заявці приблизний обсяг речей і їх масу, все інше ми зробимо самостійно. Вартість послуги буде розрахована виходячи від обсягу, ваги, відстані доставки меблів.

Зверніться в компанію Portage і ми перетворимо перевезення громіздкої шафи для Вас в дріб'язкову проблему +38 (050) 900-67-50
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо