Організуємо перевезення труб за правилами

Перевезення труб

В будівництві труби використовуються, щоб оснастити приміщення різними системами життєзабезпечення. Вентиляція, каналізація, водо- і газопровід, теплотраси ㅡ конструкції всіх цих і багатьох інших систем складаються з труб. Труби виготовляють на металопрокатних заводах, звідки їх потрібно перевезти на місце, де вони будуть використовуватися.

Труби ㅡ специфічний вантаж, тому організацією його перевезення повинна займатися спеціалізована компанія-перевізник, яка врахує особливості товару. Залежно від призначення труб, вони відрізняються матеріалом виготовлення і діаметром.

 

Найчастіше в будівництві використовуються труби:

  • цільнокатні
  • сталеві
  • зварені

Виробити єдину систему перевезень для труб неможливо, оскільки труби відрізняються довжиною і діаметром. Наприклад, середня довжина сталевих труб становить 12-14 метрів, це передбачає використання специфічного транспорту. Труби середнього діаметра перевозять в пучках; труби з великим діаметром найдоцільніше перевозити в скатку. Для перевезення труб довжиною до 4 метрів підійде звичайний вантажівка з відповідною довжиною кузова.

 

Загальні правила перевезення труб:

Щоб уникнути аварійних ситуацій на дорозі при транспортуванні, труби в кузові потрібно обов'язково зафіксувати спеціальними ременями, стрічками, кріпленнями і пристроями проти ковзання. Якщо труби будуть перекочуватися в вантажному відділенні, це може змінити центрування транспортного засобу.
Якщо довжина труб трохи більше долини кузова, то ті частини, які виступають з кузова необхідно позначити, наприклад, яскравою тканиною, а в нічний час висвітлити ліхтарем червоного кольору.

Труби великого діаметра, які використовуються в газовій і нафтовій промисловості, транспортуються великими транспортними засобами, такими як тягачі та рухливі візки, які з'єднуються з тягачем. Якщо поверхню труб покрита спеціальним захисним шаром, під час перевезення важливо також подбати про збереження покриття.

Організація перевезення труб також вимагає вирішення питання завантаження і розвантаження. Труби - це габаритний вантаж, для підняття і завантаження якого необхідна спецтехніка, наприклад, автомобіль з маніпулятором, автокран, автокар. Процес вантаження контролюють технічні фахівці компанії-перевізника.

Компанія Portage професійно займається організацією перевезень по Києву і області. У нашому автопарку представлені автомобілі вантажопідйомністю до 5 тонн і об'ємом кузова до 36 метрів кубічних. Це дозволяє нам організовувати перевезення габаритних вантажів, в тому числі труб.

Вантажні автомобілі в нашому автопарку оснащені спеціальними кріпленнями і ременями, які надійно фіксують вантаж і забезпечують його збереження. Фахівці нашої компанії простежать за якістю робіт на всіх етапах навантаження і перевезення.

 

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо