Організація перевезень товарів автомобільним транспортом

Перевезення товарів

Логістика і система доставки - ключові процеси на етапі поширення товарів. Досвідчені підприємці знають, що недостатньо зробити товар, його також потрібно продати. Але не всі варіанти ведення бізнесу припускають передачу товару клієнту безпосередньо з рук в руки. Габаритні вантажі або великі партії товарів потрібно доставити клієнту, інакше продаж не буде повноцінний.

У міських, приміських і міжміських перевезеннях товарів найбільш популярним і зручним варіантом залишаються перевезення вантажів автомобільним транспортом. Його різноманітність в обсязі і вантажопідйомності дозволяє підбирати оптимальні варіанти під кожен вид товарів: для невеликих партій - маневрені мікроавтобуси, для великих вантажів - місткі газелі.

Перевезення товарів організовується в залежності від особливостей бізнесу. Якщо необхідні нерегулярні перевезення, послуги перевізника замовляються разово; якщо потрібні постійні перевезення - щодня або кілька разів на тиждень - найбільш оптимальним варіантом буде організація власної системи доставки.

У перевезенні товарів важливо враховувати такі особливості:

  • організація перевезення з урахуванням характеристик товару (тендітна конструкція, необхідність в дотриманні температурного режиму, швидкопсувні товари та ін.);
  • збереження товарного вигляду важливо для будь-якого виду товарів - від продуктів і до садових інструментів;
  • ретельна упаковка - упаковка товару повинна бути продумана ще до навантаження, надійний захист товару - запорука успішного транспортування;
  • надійне закріплення товару в кузові автомобіля - дозволить уникнути пошкоджень при транспортуванні;
  • дбайливе завантаження і вивантаження;
  • важливо також враховувати черговість навантаження товарів: якщо це звичайне перевезення з одного місця в інше, то габаритні і важкі товари ставляться під задню стінку кузова (яка межує з кабіною водія), чим легший товар, тим ближче до дверей він ставиться; якщо ж перевезення передбачає доставку товарів за адресами, то тут для зручності краще розташувати товари по порядку їх віддачі клієнтам;
  • виконання робіт в термін - клієнти не люблять чекати, а невчасна чи пізня доставка - це те, що в першу чергу шкодить репутації компанії, яка товар відправила.

Перевезення товарів автотранспортом по Києву і області якісно та швидко виконає компанія Portage. У нас є свій автопарк, що дозволяє нам виконувати замовлення різного об'єму і різної терміновості. Ми також виконаємо всі вантажні роботи і доставимо товар до Ваших клієнтів в ідеальному вигляді.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо