Перевезення будівельних лісів у Києві та Київській області

Перевезення будівельних лісів

Весна-літо - спекотний сезон у будівництві. Будівельники постійно в дорозі і будь-яка робота - лише перепочинок перед наступним будівельним об'єктом. Якість, швидкість і зручність виконуваних будівельних робіт, багато в чому залежить від обладнання і застосовуваних при цьому інструментів. Упакували, перевезли, розпакували, відпрацювали.

Добре, якщо є свій вантажний транспорт, а якщо ні? Або машині потрібен ремонт? У цей спекотний для вас час компанія Portage допоможе перевезти будматеріали, будь-який будівельний інструмент та обладнання.

Якщо ви - професійний будівельник, досить економити на довірі замовників

Будівництво серйозних об'єктів, реставрація фасадів будівель, утеплення стін та інші фасадні роботи ніяк не обходяться без використання будівельних лісів.
Малодосвідчені будівельники, які забули заздалегідь подбати про підручні інструменти та обладнання, губляться, метушаться і гають час на пошуки матеріалів, з яких можна швидко спорудити «козли» або подобу лісів. Адже багато будівельних та оздоблювальних робіт часто пов'язані з висотою. І наспіх «зліплені» підмостки - ненадійна підмога. Окрім того, якщо доводиться працювати на об'єктах, де вже покладена хороша, дорога підлога, то на них не встановиш так-сяк зібране обладнання, для обробки стін.

Застосування хорошого, надійного обладнання та інструментів дозволяє працювати фахівцям не тільки більш якісно, ​​але ще і більш оперативно, що дуже цінується в наш швидкоплинний час.

Зрозуміло, що серйозні професійні будівельники, майстри ремонту та реставратори користуються спеціальним обладнанням та інструментами. Вони на практиці знають, наскільки важливо буває швидко спорудити робочі підмостки, і завжди приїжджають на об'єкт підготовленими. Адже, до майстрів, які прибули в акуратних спецівках з хорошим, професійним інструментом і обладнанням, довіри від замовників буде більше.

Отже, ви професіонал будівництва та ремонту. У вас напоготові будівельні ліси і інший інструмент, що дозволяє ефективно працювати. Залишається правильно все упакувати і доставити на об'єкт.

Готуємо будівельні ліси до перевезення

Перед транспортуванням всі елементи конструкцій будівельних лісів впорядковуються відповідно до виду і призначенню: окремо рами, зв'язка, помости і стяжки. Потім вони зв'язуються дротом, що має діаметр в перерізі не менше 4-х мм, в 2 нитки зі скручування в 2 і більше витка.

Дрібні деталі пакуються в ящики.

Елементи лісів при розвантаженні ні в якому разі не скидаються, тільки акуратно знімаються.

Як швидко вирішити питання з перевезенням будівельних лісів?

Вантажі - довгомірні, негабаритні та великовагові - це нагальні проблеми будь-якої будівельної компанії, у якої немає підходящої машини для перевезення. Наш основний напрямок діяльності - перевезення негабаритних вантажів. Такий вид робіт вважається складним і вимагає серйозного грамотного підходу. Ми професійно займаємося не перший рік перевезенням будівельних матеріалів та інструментів, зокрема перевезенням будівельних лісів.

Якщо Ви використовуєте будівельні ліси для роботи, або продаєте їх як товар, але не знаєте, як доставити до місця призначення - звертайтеся до нас! Всі проблеми з доставкою такого незвичайного вантажу ми беремо на себе. Наша компанія перевезе будівельні ліси на будь-який об'єкт швидко і легко.

Наш автопарк має автомобілі вантажопідйомністю від 1 до 5 тонн. Мінімальне замовлення 2 години - від 170 грн. Вартість перевезення вантажів за межами Києва, в межах Київської області розраховується виходячи з вартості від 2 грн за 1 км.

Ми бажаємо нашим клієнтам серйозних, порядних замовників, удачі і хорошого настрою!

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо