Як вигідно та оперативно перевезти сейф у Києві?

Перевезення сейфів

Перевезення сейфа може стати актуальною проблемою при квартирному або офісному переїзді або ж при обладнанні приміщень компанії. Сейф - цінний і дуже незручний для завантаження багаж. Вага великого сейфа може бути як 150-200, так і всі 500-600 кілограм, при цьому розібрати його не можна.

Таке завдання краще вирішувати за допомогою професіоналів. Вони нададуть відповідний вантажний автомобіль і кваліфікованих вантажників, які знають, як давати раду подібним вантажем.

Спроба заощадити може привести до поганих наслідків. Одна справа перенести і завантажити сейф вагою в 20-30 кілограм, і зовсім інша - спустити з високого поверху і завантажити металевий ящик вагою в півтонни або навіть тонну. Можна запросто впустити такий вантаж і пошкодити не тільки сам сейф, який, до речі, чимало коштує, але завдати шкоди своєму здоров’ю, зламавши ногу чи надірвавши спину.

У професійних компаніях давно відпрацьований алгоритм дій. Демонтований сейф завантажують на спеціальний піддон і надійно закріплюють його, оскільки сейфи нестандартних розмірів не так просто втримати. Далі сейф доставляють до вантажного автомобіля і вантажать за допомогою спеціальних строп.

Сейф обов'язково фіксується у кузові автомобіля. Незважаючи на те, що сейфи є одними з найнадійніших конструкцій в світі, механізми в них досить чутливі і можуть зламатися від удару. Це не означає, що сейф відразу відкриється. Швидше за все механізм просто буде заблокований і відкрити його можна буде тільки за допомогою фахівців, а ремонт сейфа також вимагає чималих витрат.

Є свої вимоги і до вибору автомобіля для транспортування. Крім того, що він повинен мати достатню вантажопідйомність, він також в ідеалі повинен бути обладнаний гідробортом, який спростить завантаження сейфа, ну і, звичайно ж, кріпильними ременями.

До вибору компанії-перевізника також слід поставитися відповідально, оскільки сейф - вантаж досить серйозний. Найкраще звертатися до компаній з хорошою репутацією і позитивними відгуками клієнтів.

Компанія Portage займається перевезеннями різних вантажів по Києву. У тому числі ми займаємося і транспортуванням сейфів. Для цього у нас є все необхідне: кваліфіковані вантажники, вантажні автомобілі різної вантажопідйомності, кріплення. Будьте впевнені - з компанією Portage Ваш сейф буде перевезений надійно, без будь-яких пошкоджень і затримок.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо