Як організувати перевезення металоконструкцій у Києві та в області?

Перевезення металоконструкцій

Металоконструкціями називають плоскі або об'ємні вироби з металу:

  • плоскі металоконструкції - ширина і висота яких значно перевищує товщину
  • ворота
  • паркани
  • металеві рами

Об'ємні металоконструкції мають пропорційними величинами товщини, ширини і висоти:

  • колони
  • козирки
  • навіси
  • ферми
  • естакади
  • каркаси і т.д.

Перевезення металоконструкцій в межах міста найдоцільніше здійснювати вантажним автомобільним транспортом. Такий тип перевезень відноситься до складних негабаритних перевезень і супроводжується дотриманням низки правил.

Довгомірні і великовагові металеві конструкції перевозяться за допомогою спецтехніки - низькорамних бортових напівпричепів. Вироби рівномірно розподіляються по кузову, щоб врівноважити навантаження на підвіску і бічні осі.

Арматуру і куточки перевозять на звичайних вантажівках. Вантаж упаковується пачками і укладається вертикально або горизонтально. Пачки кріпляться один до одного дротом і фіксуються в кузові спеціальними ременями. Якщо ширина конструкції більше довжини кузова (більш, ніж на 50 сантиметрів), то їх кріплять пірамідою або використовують спеціальну підставку.

Ще до організації доставки на місце прийому вантажу виїжджає фахівець компанії-перевізника, який оцінює габарити і вагу вантажу для того, щоб вибрати транспорт для перевезення і оптимальну схему доставки.

Організовувати перевезення металоконструкцій самостійно недоцільно, оскільки доведеться робити все окремо: шукати інженерів та технічних фахівців, підбирати відповідний, обладнаний за всіма правилами вантажний автомобіль з кваліфікованим і досвідченим водієм, контролювати навантаження, кріплення і транспортування вантажу. Набагато вигідніше доручити всю цю роботу спеціалізованій компанії, яка виконає за Вас весь фронт робіт з доставки вантажів.

Компанія Portage здійснює перевезення металоконструкцій вагою до 5 тонн по Києву і області. Відразу в момент замовлення наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань, які стосуються транспортування, допоможуть вибрати відповідний маршрут і вантажний автомобіль, порахують вартість перевезення. При необхідності ми надамо технічних фахівців для контролю за вантажем протягом навантажувальних робіт і перевезення.

Ми обов'язково враховуємо всі правила техніки безпеки і відповідально ставимося до їх виконання. Машини в нашому автопарку обладнані надійним кріпленням, яке фіксує металеві конструкції всіх видів і тим самим запобігає аварійних ситуацій.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо