Як організувати перевезення матраців?

Перевезення матраців

Перевезення матраців - не проблема. До того часу, поки ви самостійно не зіткнетесь з такою необхідністю у бізнесі, або коли з’ясується, що компанія, у якої ви замовили свій новенький ортопедичний матрац, не надає послуг перевезення.

Звичайні матраци не вибагливі у перевезеннях. Їх, як в поїзді, можна згорнути, скрутити і завантажити в кузов вантажного або навіть в багажник звичайного автомобіля. Але такими матрацами вже давно ніхто не користується, а переїжджаючи, взагалі намагається позбутися. Сучасні ж ортопедичні матраци більш вибагливі. Вся складність полягає в тому, що їх не можна скласти: ортопедичний матрац можна перевезти лише в оригінальному вигляді.

Самостійне перевезення на легковому автомобілі може закінчиться тим, що Ви замучитеся з завантаженням, багажник швидше за все не закриється, а приїхавши на місце, Ви виявите, що оббивка безнадійно зіпсована, а в гіршому випадку - порушена внутрішня конструкція.

Якщо Ви цінуєте свій час, зусилля і гроші, для перевезення матраца зверніться в транспортну компанію, яка спеціалізується на перевезенні вантажів по Києву. Для перевезення такого вантажу як ортопедичний матрац є певні правила, які дозволяють зберегти його цілісність і функціональність.

Матрац перевозять в спеціальній герметичній упаковці виключно в горизонтальному положенні - ставити його на ребро не можна, згинати теж. Якщо матрац не новий, і оригінальна упаковка не збереглася, його упаковують в повітряно-бульбашкову плівку, щоб уберегти від забруднень і пошкоджень. Також важливо надійно закріпити виріб в кузові, інакше при різких маневрах на дорозі його внутрішня структура може пошкодитися.

Ще одне правило щодо транспортування матраца стосується перевезення меблів та інших особистих речей. При перевезенні матраца з іншими речами на нього не можна ставити інші важкі предмети і меблі, оскільки зайва вага може призвести до поломки пружинних блоків.

У будь-якому випадку, доручіть перевезення фахівцям і Вам не доведеться ні про що турбуватися!

Компанія Portage професійно займається вантажними перевезеннями по Києву та київській області. Ми без проблем перевеземо Ваш матрац з магазину, салону, складу або іншої квартири, наші вантажники дбайливо донесуть його прямо до Ваших дверей.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо