Як організувати перевезення цементу автотранспортом?

Перевезення цементу

Перевезення будівельних матеріалів - одна з найпоширеніших послуг у великих містах. Транспортування такого вантажу супроводжується підбором відповідного вантажного автомобіля і наймом працівників для вантажно-розвантажувальних робіт.

Одним з основних будівельних матеріалів є цемент. Він використовується як на великих, масштабних будівництвах, так і в звичайних квартирних ремонтах. Цемент виробляється у вигляді сухої суміші, яка в подальшому розбавляється з різними рідинами і використовується в якості в'яжучого речовини (бетону).

Перевезення цементу здійснюється в сухому вигляді; перевезення бетону вважається окремим видом перевезень, оскільки вимагає спеціального транспорту.

Способи перевезення цементу:

Навалом - цей спосіб ідеальний для перевезення великих партій цементу для великих будівельних проектів і робіт. Упаковувати в мішки, наприклад, 15 тонн цементу - справа трудомістка, та й багато в чому марна, якщо весь обсяг цементу буде використаний в одному місці. Перевезення такого цементу здійснюється спеціальними вантажними автомобілями, оснащеними бочками-цементовозами. Цей варіант оптимальний для оптових закупівель цементу і для постачання великих заводів залізобетонних виробів, де потрібна велика кількість цементу.

В упаковці. Перевезення цементу, упакованого в мішки від 5 кілограм до 1,5 тонн - вигідний варіант для закупівлі і транспортування малих партій цементу. Зручність перевезення малих партій цементу в упаковці полягає в тому, що його можна перевозити на будь-якому вантажному транспорті, головне враховувати обсяги матеріалу і вантажопідйомність автомобіля. Упаковка цементу теж може бути різна: це можуть бути м'які контейнери, сумки або ж паперові мішки.

Перевезення цементу автотранспортом Portage по Києву і області

Компанія Portage займається перевезенням будматеріалів по Києву та київській області. Ми пропонуємо послугу перевезення будь-яких партій цементу у мішках, загальною вагою до 5 тонн як приватним особам, так і торговим та будівельним компаніям. У нашому автопарку представлені машини з різним об'ємом кузова і вантажопідйомністю, тому ми підберемо для Вас машину індивідуально, виходячи з характеристик вантажу.

У комплексі ми пропонуємо послуги професійних вантажників, які акуратно завантажать і вивантажать мішки з цементом з дотриманням техніки безпеки, не пошкодивши їх.

Вам не доведеться чекати обробки Вашого замовлення на перевезення. Наші менеджери відразу візьмуть заявку, підберуть вантажний автомобіль і порахують вартість замовлення. Машина приїде до Вас в чітко встановлений час, навіть якщо замовити перевезення у той самий день.

Компанія Portage організовує для Вас перевезення цементу по місту за найвигіднішим тарифом, Вам достатньо просто зателефонувати нам або залишити заявку на сайті.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо