Перевезення банкоматів - гідний рівень підготовки

Перевезення банкоматів

Далеко не кожна компанія-перевізник Києва пропонує своїм клієнтам професійні послуги з перевезення банкоматів.

Але саме ця послуга є показовою. Її наявність в асортименті свідчить про високу кваліфікацію компанії з організації вантажоперевезень у Києві, гідному рівню їхньої підготовки.

Забезпечити якісне перевезення банкоматів по Києву і Київській області готові фахівці Portage.

Що в перевезенні банкоматів такого особливого?

Банкомат, на перший погляд, - це просто великий ящик з металу. Для початку, варто відзначити, що банкомат - це досить важкий ящик. Так, деякі окремі моделі можуть важити близько двох тонн і далеко не кожен вантажний автомобіль здатний витримати подібну вагу.

Також уявіть собі кузов Газелі, в якому перевозиться один єдиний банкомат. Що буде відбуватися з ним під час транспортування? Він перевалюється з одного боку на інший, підстрибує на ямах? У тих перевізників, які нехтують своєю репутацією - можливо. Але перевезення банкоматів здійснюється на спеціально обладнаних авто, де подібні вироби надійно кріпляться до кузова.

Що ще багато хто не знає про банкомати?

Банкомати - це досить складні електронні механізми, в яких навіть найменша деталь дуже важлива. Лише одна помилка може вилитися в серйозні матеріальні втрати для банку. Ці знання провокують нашу максимальну акуратність. Так, на час перевезення таких вантажів, наші водії перетворюються в справжніх акуратистів та педантів.

перевозка банкоматов PortageЩе один, не менш важливий момент - встановлення банкомату. Тут просто дістати таку техніку з кузова, поставити її на місце і підключити до мережі - мало. «Просто», «швидко», «легко» - ці слова в цьому випадку використовувати не доречно. Нагадуємо, банкомат важить досить багато, а значить, щоб дістати його з кузова машини, потрібно використовувати спеціальне розвантажувальне обладнання.

Щоб поставити банкомат на місце, стане в нагоді і візок з великою вантажопідйомністю на коліщатках зі спеціальним гумовим покриттям. Останнє необхідно для того, щоб запобігти можливе ковзання банкомату, уникнути пошкодження підлоги. Ми завжди дбайливо ставимося не тільки до вантажу, а й до інших оточуючих нас, наших замовників предметів..

Як бачите, про перевезення банкоматів ми знаємо все і навіть більше. Але це не означає, що ми пропонуємо своїм клієнтам завищені ціни - зателефонуйте нам, і ви переконаєтеся в цьому. Вартість наших послуг з перевезення банкоматів (Київ) нижче, ніж у компаній-конкурентів. За результатом виконаних робіт ви зможете судити, що все, про що йшлося вище - це не просто порожні слова - так ми працюємо кожен день. Зверніться до нас, і ви зрозумієте, що ми виконуємо перевезення банкоматів акуратно, дбайливо, якісно.

Як можна розрахувати ціну перевезення банкомату?

Якщо в приміщенні є звичайний або вантажний ліфт, в який поміщається банкомат, то додаткова плата не стягується. Якщо ж банкомат необхідно переносити по поверхах додатково оплачується 20 грн / поверх кожному вантажникові (1-й поверх не враховується).

перевозка банкомата КиевПеревозимо банкомат, вагою в 95 кілограм, знаходиться на 3-му поверсі. Його потрібно перевезти і підняти на 4-ий поверх. Вартість оренди авто складе 170 гривень + потрібно помножити 5 поверхів на 40 гривень (за двох вантажників) - виходить 200 гривень.

Підсумовуємо 170 гривень і 200 гривень і отримуємо 370 гривень.

Перевозимо банкомат вагою 250 кілограм. Він розташовується на 3-му поверсі. Його потрібно спустити і перевезти, а також підняти на 9-ий поверх. У кінцевій точці є ліфт, в який поміщається банкомат. Вартість використання авто складе 190 гривень (авто більш 3м).

Тепер рахуємо поверхи - всього їх 2-а (2 поверху спуску, без урахування 1-го і 0 - підйому, так як присутня вантажний ліфт). Потрібно помножити 2 поверхи на 40 гривень (ціна 1-го поверху за двох вантажників). Отримуємо 80 гривень. Загальна вартість перевезення рівна 270 гривень (190 гривень + 80 гривень).

А ще вартість перевезення банкомату ви можете дізнатися, просто зателефонувавши на нашу гарячу лінію +38 (050) 900-67-50
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо