Організація доставки для інтернет-магазину у Києві та Київській області

Доставка для інтернет-магазинів

Зручність покупок за допомогою інтернету оцінили мільйони людей, і популярність такого виду торгівлі продовжує зростати. У зв'язку з цим багато підприємців, які вже мають торгові точки, замислюються про перенесення бізнесу на простори інтернету, а новачки думають про відкриття онлайн-магазину.

Найскладнішим для власника інтернет-магазину є організація доставки товарів, які купили клієнти. Наприклад, про постачання товарів з виробниками або оптовими базами можна легко домовитися онлайн і побудувати свої подальші з ними відносини у віртуальній площині, але реальним покупцям потрібно доставляти реальний товар!

Як вирішити питання з доставкою в інтернет-магазині?

У власника інтернет-магазину є кілька варіантів вирішення питання з доставкою:

  • власноруч доставляти кожне замовлення клієнтам (практично неможливо);
  • доставка за допомогою кур'єрів (непогано, але не завжди надійно);
  • користуватися послугами пошти (часто малоефективно);
  • запропонувати покупцям самим замовляти послугу доставки в транспортній компанії (потенційних покупців стане набагато менше).

Очевидно, що про ефективність бізнесу з вищеописаними методами організації вантажоперевезення і доставки товарів, годі й думати. Окрім того, існують товари, для доставки яких необхідний спеціальний транспорт, та ще й мінімум, 2-3 вантажника.

Така постановка питання багатьом новачкам, що відкривають інтернет-магазини, зовсім не по кишені. Але оскільки віртуальна торгівля організована «не вчора», вихід у підприємців є - почати працювати з професіоналами в питаннях організації доставки для інтернет-магазинів.

Доставка для интернет магазиновОрганізація доставки для інтернет-магазинів за допомогою аутсориснгу транспортних послуг

Часто навіть у тих власників інтернет-магазинів, які мають у своєму розпорядженні власний автотранспорт, техніка довго простоює. Причина - неефективний режим роботи (відсутність необхідності в машинах), проблеми технічного обслуговування.

Для власників інтернет-магазинів аутсорсинг транспортних послуг - відмінна знахідка! Отримуючи таку послугу, як транспортний аутсорсинг, компанія або приватний підприємець, отримує автомобіль тоді, коли він необхідний.

Економлячи на торгових площах, персоналі, власники віртуальних магазинів ніяк не обійдуться без транспорту, а його зміст зводить нанівець всю іншу економію. Тому транспортний аутсорсинг і організація доставки для інтернет-магазинів сторонньою компанією - це оптимальний варіант, який вирішує безліч проблем: з машиною і з вантажниками. Крім цього, таке рішення вантажоперевезення в Києві і доставки для інтернет-магазинів - це швидкість і якість обслуговування покупців, а це те, що для них найголовніше.

Дізнайтеся про інші переваги доставки для інтернет-магазинів з Portage і тарифах на обслуговування у нашого диспетчера +38 (067) 900-67-50
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо