Непросте завдання організації перевезення меблів в Києві

Як перевезти меблі

Перевезення меблів Київ - непроста задача, для вирішення якої потрібен делікатний підхід. Вся справа в тому, що меблі, незважаючи на габарити, при перевезенні в більшості своїй стає вельми крихким об'єктом, особливо, якщо враховувати наші дороги та манеру водіння багатьох водіїв. Один різкий поворот, і погано закріплені деталі можуть відлетіти, а на поверхні можуть з'явитися потворні пошкодження та вм'ятини.

Відповідно, перевозити меблі потрібно акуратно, дотримуючись усіх правил, які дозволять транспортувати меблі без шкоди.

Розглянемо всі етапи коректної та безпечного перевезення меблів:

  • Підготовка меблів - відповідальність за це повністю лежить на вас. Ви повинні подбати про те, щоб кожен елемент меблів був готовий до транспортування. Розберіть те, що можна розібрати, закріпіть дверцята тумбочок і шаф, по можливості зніміть дзеркала, скла та ручки. Розібрані шафи окремо укладайте в окремі коробки. Якщо перевезенню підлягають особливо тендітні деталі, упакуйте їх у папір або пухирчасту плівку та вкажіть, що ця упаковка вимагає особливо обережного ставлення.
  • Пакування. Від надійності упаковки також може залежати цілісність меблів і всіх покриттів. Не полінуйтеся і знайдіть в найближчому господарчому магазині міцний пакувальний матеріал, який захистить меблі від бруду та пошкоджень. Не зайвим буде також запастися поролоном, щоб перекласти ті місця, які можуть бути схильні до ударів і тертя.
  • Наступний етап - винесення та завантаження. Очевидно, що й ці маніпуляції потрібно здійснити з ретельною акуратністю, таким чином, якщо ви не впевнені у власних силах, зверніться до професійних вантажників.
  • Власне транспортування. Під час перевезення важливо правильно розставити вантаж в кузові автомобіля, а також закріпити всі елементи, які через тряски можуть переміщатися. Також важливо вибрати максимально розвантажений і чистий шлях з хорошою дорогою, щоб уникнути зайвих ривків. Якщо ви звертаєтеся до професійних компаніям по організації перевезень, вони займуться цим самостійно.
  • Вивантаження та занесення на поверх. Тут справи йдуть так само, як і з винесенням: все робиться дбайливо і поступово.

Впоратися з цим ви можете й самостійно, якщо готові до пошуку транспорту, вантажників і повної координації їх роботи. Реальна альтернатива цьому - співпраця з компанією-перевізником, яка не просто здійснить транспортування, але й повністю візьме на себе всі організаційні питання.

Професійна компанія позбавить вас ще однієї проблеми - виконання навантажувальних робіт. За невелику платню вам нададуть необхідну кількість досвідчених вантажників, які знають особливості роботи з різними вантажами.

Компанія Portage пропонує повний комплекс послуг з перевезення меблів по Києву та області. Ми підберемо для вас вантажний автомобіль з професійним водієм, надамо вантажників і менеджера, який буде відслідковувати виконання робіт на кожному етапі перевезення.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо