Про те, як жити в чистоті та куди вивезти будівельні відходи

 Вивіз будівельного сміття

У повсякденному житті сміття не стає для нас великою проблемою. У звичайній сім'ї його накопичується небагато, і винести пару пакетів за тиждень не так вже й складно. Інша справа будівельне сміття, яке накопичується цілими мішками всього за пару годин роботи будівельної бригади, і призводить до ступору власників квартир, які не знають, що робити з цією купою відходів.

Куди подіти будівельне сміття?

У великих містах, де люди звикли цінувати свій час, та й не готові жертвувати дорогоцінною парою вихідних на клопоти з усіляким мотлохом, розвивається послуга вивезення та утилізації будсміття. Так, статистичні дані свідчать, що по Києву щороку збирається близько 150 000 тон будівельного сміття. Приблизно 70 000 тон відправляється на переробку для виробництва щебеню, решта вивозиться на полігони.

Вивіз будсміття обов'язковий для будь-якого ремонту та будмайданчика не тільки з міркувань підтримання чистоти, але також в силу того, що українським законодавством заборонено викидати велике будівельне сміття й інші непобутові відходи (наприклад, старі вікна, батареї або сантехніку) в контейнери побутового використання. Сміття такого роду вважається специфічним і потребує утилізації. За порушення жителям загрожують великі штрафи.

Будівельне сміття - поняття досить широке, яке включає різні види відходів, які потребують різних методів перевозоки, переробки та утилізації. За великим рахунком будівельні відходи ділять на два типи:

  • відходи, що утворюються в ході різних будівельних робіт, реконструкції будівель, зведення нових будинків, виготовлення будівельних матеріалів та ін.;
  • відходи, що утворюються під час знесення старих будівельних об'єктів.

Багато сміття залишається навіть після легкого косметичного ремонту і мінімального поновлення меблів і техніки. Що вже казати про капітальний ремонт, після якого в квартирі ступити ніде. Справжні гори зі старих віконних рам і дверей, перегородок, плінтусів і застарілих меблів з кожною годиною стають все більше. Позбутися від таких обсягів відходів та самостійно організувати їх вивезення не те, щоб неможливо, але вельми і вельми накладно. 

Де замовити вивезення будівельних відходів?

Послугу вивезення будсміття пропонують багато компаній, але, обираючи ту чи іншу для співпраці, звертайте увагу на якість послуг, для цього достатньо прочитати відгуки клієнтів, і на дотримання компанією екологічних норм. Багато забудовників і звичайні жителі Києва звертаються до сумнівних транспортних компаній, яких мало турбують питання екології. Їх справа відвезти сміття куди подалі та залишити його там. В результаті за межею міста ростуть гори сміття, від розкладання якого забруднюється повітря, вода і земля, від чого страждає навколишнє середовище та погіршується здоров'я людей, що живуть поблизу.

Шляхом укладання договорів на вивіз будсміття з компаніямі, що мають гарну репутацію, ви сприяєте правильній утилізації сміття без нанесення шкоди природі та людям. Для вивезення великогабаритного та іншого будівельного сміття необхідна спеціальна техніка, тому переконайтеся, що компанія має її у своєму розпорядженні.

Замовити послугу з вивезення будсміття в Києві у професійної компанії - зручно, вігідно та правильно з точки зору збереження навколишнього середовища.

Компанія Portage пропонує послугу вивезення будівельного сміття в Києві та області. Наші фахівці прийдуть вам на допомогу та позбавлять вас від скупчення будівельного сміття будь-якого об’єму.

І пам'ятайте, якщо кожен житель буде дбайливо ставитися до навколишнього середовища, не забруднювати двір, дачну ділянку, вулицю, місця відпочинку тощо, це піде на користь не тільки всім нам, а й багатьом наступним поколінням.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо