Як замовити вантажоперевезення онлайн та отримати те, що очікуєте

Як замовити вантажоперевезення онлайн і отримати те, що очікуєте

Вантажоперевезення належать до того виду послуг, які актуальні завжди. Навіть у кризовий час, коли споживачі схильні відмовлятися від низки товарів і послуг, вантажоперевезення залишаються затребуваними.

Наявність особистого вантажного транспорту - це швидше виняток, тому при переїздах та покупці габаритних речей звернення до послуг перевізників неминуче. Але є й інша сторона медалі: в спробі заповнити такий великий попит на ринок вантажоперевезень приходять абсолютно некваліфіковані особи, єдина професійна навичка яких - водіння. Але непрофесіоналізм у спілкуванні з клієнтами це ще не найстрашніше, на що можна наштовхнутися, замовляючи послуги вантажоперевезення. Найнеприємніше та небезпечне те, що популярністю послуги користуються шахраї, які під виглядом послуг вантажоперевезення реалізують свої афери та обманюють довірливих клієнтів.

Схема обману проста як світ: після завантаження речей в вантажний транспорт водій, замість того, щоб відправитися в обумовлений пункт, їде в невідомому напрямку разом з майном клієнта. Шахраї спеціально завантажують машину так, щоб в ній не залишилося місця для супроводжуючих, то ж бо клієнтові пропонується дістатися до точки вивантаження самостійно. Потрапити в таку ситуацію дуже просто - достатньо звернутися до приватного перевізника, про якого вам нічого не відомо.

Оголошення з пропозицією послуг перевезення можна знайти на різних майданчиках в інтернеті. Багато людей розуміють, що можуть потрапити на недобросовісних перевізників на таких сайтах оголошень, але все одно звертаються до них, тому що ціни на послуги тут можуть бути набагато нижче, ніж в професійних компаніях, що займаються організацією вантажоперевезень. Зрозуміло, що не всі приватні перевізники є шахраями, для багатьох це спосіб заробітку на життя, але довіра до них у клієнтів похитнулася після численних випадків обману.

Тож як знайти кваліфікованого, а головне чесного перевізника?

У цьому огляді ми розглянемо способи безпечного замовлення вантажоперевезення в інтернеті та розповімо, як не наштовхнутися на непрофесіоналізм і некомпетентність, а також не потрапити до рук зловмисників.

Всього є чотири способи знайти перевізника в інтернеті:

 1. Запит в пошуковій системі
 2. Пошук на дошках оголошень
 3. Пошук на спеціалізованих сервісах
 4. Звернення до диспетчерській службі вантажоперевезень

Запит в пошуковій системі

В принципі, за найзвичайнішим запитом типу "вантажоперевезення київ" пошукові системи видають чималу кількість варіантів, і перша сторінка, на якій клієнти в основному і припиняють пошук, повністю заповнена послугами компаній, що займаються організаціями перевезень.

Таким чином, ми маємо близько 10-12 сайтів компаній, які працюють в одному регіоні, пропонують одну й ту ж послугу і разюче не відрізняються в ціновому діапазоні. Як з них обрати? Насправді, критерії оцінки вантажоперевізника через його презентацію в інтернеті особливо не відрізняються від оцінки будь-якої іншої компанії.

Уявіть, що ви хочете купити, наприклад, комп'ютерну клавіатуру, і знайшли підходящу вам модель за дуже привабливою ціною в інтернет-магазині. Перша думка - потрібно перевірити, чи не є це обманом. Ви дивитесь на контакти, наявність офісу, оцінюєте дизайн сайту (стандартні шаблонні сайти давно не вселяють довіри). Потім вивчаєте способи оплати та доставки, ну і, звичайно ж, відгуки, тому що обличчя компанії в мережі вже давно складається з думки клієнтів про неї.

Цю ж схему переносимо на послуги вантажоперевезення. Отже, вибираючи надійного вантажоперевізника через пошукові системи, звертаємо увагу на:

1 - контактну інформацію - чесна компанія завжди залишить для клієнта канали зв'язку; як мінімум на сайті має бути вказано декілька контактних номерів, адреса електронної пошти, адреса офісу і т.д.

2 - дизайн сайту - будь-яка поважаюча себе компанія не стане економити на створенні унікального сайту; якщо компанія витратилася на гарний, дорогий сайт, тоді й до своєї діяльності відноситься серйозно. Звичайно, оформлення сайту не завжди говорить про якість послуг, які вам нададуть, але його якість часто говорить про масштаби компанії. Недорогі шаблонні сайти свідчать швидше про те, що послугу надає приватний підприємець, який в своїй компанії виступає і диспетчером, і водієм, і, можливо, вантажником. Знову ж таки, це не означає, що послуга буде надана неякісно, ​​але будьте готові до того, що такий перевізник не зможе запропонувати вам повної систематизації та злагодженості процесу.

3 - відгуки - ніхто не розповість вам про діяльність компанії краще, ніж її реальні клієнти. Якщо на сайті в принципі передбачений розділ відгуків, це вже говорить про те, що компанія готова приймати будь-які оцінки, а головне, вона готова цими оцінками поділитися зі своїми потенційними клієнтами.

4 - чітко позначені тарифи на послуги, по-перше, дозволять вам відразу зорієнтуватися в цінах, а по-друге, вбережуть вас від спекуляцій з боку недобросовісних перевізників, які буквально на ходу вигадують тарифи.

Плюси

 • перші рядки пошуку зазвичай видають не приватних перевізників, а спеціалізовані компанії, рівень послуг яких на порядок вище;
 • компанії з організації перевезення часто мають великі автопарки і можуть запропонує клієнтові великий вибір вантажних автомобілів
 • можливість простежити за діяльністю компанії і заочно оцінити її через відгуки клієнтів

Мінуси

 • на вибір і оцінку перевізника доведеться витратити час

Пошук перевезення на дошках оголошень

Сайти оголошень вже давно стали повноцінною альтернативою для пошуку та покупки різних товарів, а незабаром стало очевидно, що тут можуть знайти своїх клієнтів і ті, хто пропонує певні послуги, в тому числі й транспортні. Так, на найпопулярніших дошках оголошень, наприклад, olx.ua, ria.com, besplatka.ua тощо., Вже давно є відповідні розділи: перевезення та оренда транспорту, транспортні послуги, автоперевезення та вантажоперевезення. У пошуку можна відфільтрувати перевізників за регіоном.

Все б нічого, та тільки про професіоналізм тих, хто пропонує там свої послуги, можна тільки здогадуватися. Оголошення тут подають приватні особи, тобто люди, у яких є вантажний автомобіль, і вони заробляють тим, що займаються перевезеннями.

Знову ж таки, гребти всіх під одну гребінку та називати їх шахраями не будемо. Йдеться зовсім не про те, ніби кожен, хто розмістив оголошення про послуги вантажоперевезення, є потенційним аферистом і прагне вас обдурити. Ми говоримо про те, що реклама та безкоштовні дошки оголошень є благодатним грунтом для появи шахраїв і на десяток чесних оголошень може трапитися одне від аферистів, і немає ніякої гарантії, що ви потрапите саме на нього, тому що абсолютно всі оголошення виглядають однаково, а видалити сторінку після вдалої афери не складає ніяких труднощів.

Ще одна проблема - відсутність відгуків. Так, на olx.ua відгуки та коментарі не передбачені в принципі, а там, де вони є, люди пишуть не особливо охоче.

Плюси

 • низька вартість послуг
 • можливість торгу

Мінуси

 • часто немає фіксованих тарифів
 • відсутність комплексу послуг (вантажників доведеться замовляти окремо)
 • є ймовірність натрапити на шахраїв
 • маленький вибір транспорту, або навіть відсутність вибору
 • потрібно переглядати кожне оголошення і дивитися, який автомобіль пропонується та чи підходить він вам

Пошук на спеціалізованих онлайн сервісах вантажоперевезень

Мова йде про деякі спеціалізовані інтернет-майданчики, які дозволяють зустрітися клієнту і, в даному випадку, перевізнику. По суті це та ж дошка оголошень, тільки сконцентрована на певному виді діяльності. Унікальність подібних сервісів в тому, що вони пропонують двосторонню взаємодію: перевізники пропонують послуги, а в свою чергу клієнти пропонують замовлення. Тобто не тільки клієнт може здійснити пошук виконавця, а й сам перевізник може бачити заявки клієнтів і пропонувати їм свої послуги.

Більш-менш розкручені сервіси також пропонують рейтинг перевізників за підсумками виконання ними перших замовлень; тут же є коментарі та відгуки. Деякі сервіси пропонують вам виконавця виходячи з маршруту та вантажу: ви заповнюєте форму, а програма автоматично робить підбір найближчих за розташуванням водіїв з відповідним вантажним авто.

Такі сервіси працюють в основному з приватними перевізниками, рідше - з фірмами.

Плюси

 • можливість заощадити;
 • відсутність територіальних і часових обмежень - до сервісу можна звернутися в будь-який час і замовити внутрішні перевезення по місту, міжміські та навіть міжнародні перевезення;
 • наявність відгуків;

Мінуси

 • незважаючи на те, що знайти один одного клієнту і перевізнику допоміг сервіс, за подальшу співпрацю він не несе ніякої відповідальності; грубо кажучи, ви залишаєтеся з водієм один на один і знову ж таки ви не застраховані ні від непрофесіоналізму, ні від грубості, ні від недбалості.

Звернення до диспетчерської службі вантажоперевезень

І останній варіант для замовлення вантажоперевезень онлайн - диспетчерська служба.

Подібна схема співпраці запозичена з роботи служби таксі: компанія просувається як вантажоперевізник, але фактично це диспетчерський центр, який наймає водіїв зі своїм вантажним транспортом. Диспетчери приймають заявки клієнтів і доручають їх водіям з відповідним за об’ємом транспортом, які знаходяться найближче. Тобто, по суті це і є таксі, тільки з приставкою "вантажне".

Диспетчерська служба виступає посередником між клієнтом і водієм, в чому є свої переваги та недоліки:

Плюси

 • ви звертаєтеся в компанію, яка обере хорошого та надійного водія за вас; в будь-якому випадку, при виникненні будь-яких проблем ви будете знати куди звернутися
 • наявність спостерігача (диспетчер, оператор) з боку виконавця послуги
 • фіксована плата

Мінуси

 • вартість послуг може бути завищена через наявність посередника
 • будьте готові до того, що диспетчерські служби не пропонують послуг вантажників, тому їх доведеться замовляти окремо, або ж домовлятися про допомогу з водієм.

Підсумок

Виходячи з усього перерахованого вище робимо висновок, що найнадійніші для клієнта варіанти онлайн-замовлення вантажоперевезень - це запит в пошуковій системі з подальшим самостійним пошуком із запропонованих варіантів, а також звернення до диспетчерської служби. В обох варіантах між клієнтом і виконавцем є посередник, оператор або диспетчер, який регулює відносини між ними, відстежує виконання всіх робіт і вирішує спірні питання.

Якщо в цілях економії або з будь-яких інших міркувань ви все ж звертаєтеся до приватних перевізників по оголошенню, не втрачайте пильності і не давайте ввести себе в оману. Не забувайте, що в руках цієї людини цілісність вашого майна. Дізнавайтеся всі контактні дані, запишіть номер машини та паспортні дані. Чесні водії не будуть приховувати від вас цю інформацію, розуміючи, що довіра клієнта понад усе.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо