15 правил, котрі варто знати під час пакування речей при перевезенні

 Упаковка речей перед перевезенням

Кожна перевезення вантажів по Києву та Київській області, в тому числі, супроводжується процесом пакування побутової техніки, предметів меблів, особистих речей.

Пакування за всіма правилами дозволить зберегти вантаж, що перевозиться, цілісним і неушкодженим.

Правил професійної упаковки не так вже й багато, але їх знання Вам дуже стане в нагоді. Підготуватися до перевезення і правильно упакувати речі допоможуть наші поради.

1. Починати треба з планування. Вам треба умовно розділити всі предмети, що підлягають пакуванню, на категорії: меблі, побутова техніка, аудіотехніка, посуд, скляні і дуже ламкі речі, книги, одяг і так далі.

2. Необхідно заздалегідь замовити все пакувальні матеріали: стрейч-плівку, гофрокартон, скотч, коробки, п/е мішки, повітряно-пухирчасту плівку.

3. При виборі пакувального матеріалу краще порадитися з компанією, яка їх продає, і вибрати пакувальний матеріал, що найбільше підходить для переїзду. Професійні матеріали для пакування речей мають запас міцності, що дуже важливо при транспортуванні будь-яких речей.

4. Цінні предмети і речі ми радимо Вам упаковувати особисто і перевозити, як ручний багаж, у своєму автомобілі. Це стосується документів, банківських карток, готівки, коштовностей і особливо дорогих і важливих ліків.

5. Для пакування речей з гардеробу Вам треба запастися якомога більшою кількістю п/е мішків, картонних коробок, тому як більш вільно упаковані речі будуть менш піддані деформації при перевезенні.

6. Крихкі, а також предмети, що б'ються, треба упаковувати дуже ретельно, дбайливо, з обов'язковим маркуванням коробок. Це підкаже вантажникам, до якого вантажу варто ставитися з особливою акуратністю і з підвищеною увагою при завантаженні й транспортуванні.

7. Тендітні предмети, такі, як посуд, ми рекомендуємо розділити на групи: крихка, яка б'ється, міцна. Укладати треба різні групи в різні коробки. Дуже крихкий посуд, перед тим як покласти до тари, необхідно додатково обернути папером або повітряно-пухирчастою плівкою.

8. Можна використовувати прокладки між крихкими предметами - рушники, маленькі подушки, м'які речі, щоб зменшити можливість пошкодження.

9. Ні в якому разі не можна укладати в одну коробку продукти харчування, посуд і миючі засоби.

10. До подачі автомобіля для перевезення добре б поставити коробки з крихкими речами та речами, що б’ються, в одній кімнаті, що значно полегшить орієнтування вантажників в плані правильної послідовності завантаження речей до машини.

11. Приблизно за добу до перевезення Вам треба витягти з холодильника запаси продуктів, розморозити перед упаковкою і транспортуванням.

12. Особливо важкі і крихкі речі ми рекомендуємо упаковувати в невеликі коробки, а такі, як книги, можна зв'язати, склавши маленькими стопками і попередньо обернувши щільним папером або плівкою.

13. Ковдри, пледи, подушки, гардини, фіранки, матраци, зимовий одяг бажано упаковувати в великі п/е мішки, а невеликі речі можна укласти в валізи й дорожні сумки.

14. Полки зі скла, дзеркала і дверцята зі скляними елементами необхідно упакувати в гофрокартон або стрейч-плівку, щільно скласти і стягнути скотчем.

15. Якщо Ви будете особисто розбирати і упаковувати меблі, підпишіть упаковані деталі, а фурнітуру складіть в окремі пакети і коробочки, які теж треба підписати, щоб уникнути при складанні зайвих витрат часу.

Наша компанія переконана в тому, що дотримуючись цих простих правил, Ви перевезете будь-який вантаж на нове місце, зберігши всі речі і предмети побуту цілими і неушкодженими для подальшого їх приємного використання.

У будь-якому випадку, телефонуйте нам у зручний час і знайте, що ми завжди підтримаємо Вас у нелегкій справі вантажоперевезення по Києву.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо