Терміновий офісний переїзд: 5 помилок керівника

 Терміновий офісний переїзд: 5 помилок керівника

Терміновий офісний переїзд - морально важкий процес для колективу. Кожному керівнику необхідно створити комфортні умови для правильного переїзду і швидкої адаптації співробітників в новому приміщенні. Співробітники важко звикають до нового офісу, що призводить до психологічного дискомфорту. Це загрожує дезорганізацією роботи й можливо навіть звільненням.

Рекомендуємо вам зробити офісний переїзд менш болючим для працівників вашої фірми. Як?

Найоптимальніший варіант - влаштувати корпоратив на честь переїзду. Така вечірка розслабить ваших співробітників і морально налаштує їх на роботу в новому приміщенні.

Ще один варіант - дайте співробітникам відгул або влаштуйте незапланований вихідний.

Керівник повинен подбати про те, щоб робоче місце співробітника було комфортним. Перевірте, щоб не було перебоїв з інтернетом і телефонним зв'язком, щоб дроти від комп'ютера не заважали працівникові. Переконайтеся, що робоче місце є зручним для співробітника і що у нього є всі канцелярське приладдя. Якщо працювати комфортно, працівник швидше пройде процес адаптації до нового помешкання та буде плідно працювати на благо вашої фірми.

Дуже часто керівники здійснюють 5 поширених помилок при терміновому переїзді офісу. Ці помилки призводять до псування або втрати майна вашої компанії, а також до підриву морально-психологічного настрою колективу.

Помилки керівників: як їх уникнути

  • найпоширеніша помилка - робити переїзд силами співробітників своєї фірми. Виявиться, що пакувальних матеріалів не вистачає, речі не поміщаються у вантажівку і т.д. Крім того, у співробітників відсутні навички виконання подібних робіт, від чого зростає загроза травм. За умов непрофесіоналізму меблі та техніка будуть пошкоджені.

Порада: зверніться за допомогою в професійну компанію з організації вантажоперевезень. Співробітники транспортної компанії допоможуть вам організувати офісний переїзд і обрати вантажний автомобіль для перевезення. Вантажники виконають роботу, використовуючи необхідне обладнання і пристосування.

  • відсутність чіткої схеми, що і де буде розставлено в новому приміщенні.

Порада: створіть схему, яка вказує, на якому місці в новому приміщенні повинні знаходитися меблі та техніка. Складіть список предметів, які потрібно перевозити, і маркуйте кожну коробку.

непідготовленість переїзду. Коли переїзд терміновий і незапланований виникає проблема знайти хороших вантажників і відповідний транспорт за доступними цінами. За терміновість вантажники запросять суму більше, ніж робота коштує насправді.

Порада: починайте підготовку до переїзду за місяць до моменту переїзду.

відмова від страхових послуг при перевезенні дорогих предметів або обладнання. У процесі перевезення можна пошкодити цінний вантаж.

Порада: рекомендуємо звернутися в страхову компанію і скористатися страховкою. Це не потребує великих фінансових витрат, проте гарантує безпеку ваших речей.

недостатній рівень організації. Сюди можна віднести: відсутність пропусків у новий офіс, відсутність працівника, відповідального за контроль вантажно-розвантажувальних робіт і т.д.

Порада: плануйте переїзд і складіть список майна. Призначте співробітника, який буде контролювати переїзд.

Не робіть цих поширених помилок - і ваш офісний переїзд виявиться легким процесом, яким би терміновим він не був.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо