17 корисних порад щодо перевезення меблів

Перевезення меблів - одна з найбільш затребуваних послуг у перевізників в Києві. Увійшовши в наше життя багато століть назад, меблі стали невід'ємним атрибутом побуту. Вони створюють комфорт, затишок в оселях, зручність і можливість ефективної організації робочого процесу в офісах.
Багато з нас хоч раз, але стикалися з таким питанням, як перевезення меблів. Якщо когось це не стосувалося безпосередньо, тоді торкнулося опосередковано - у вигляді фізичної допомоги, порад або організації процесу перевезення.
Якщо Ви вважаєте, що можете самостійно без сторонньої допомоги (без професійних організаторів і вантажників), організувати перевезення меблів, скористайтеся нашими порадами на базі величезного практичного досвіду співробітників нашої компанії.
Важливо пам'ятати, що на вигляд міцні й масивні меблі під час завантаження-розвантаження і транспортування можуть виявитися крихкими. Щоб переїзд не загрожував матеріальними втратами, до нього треба підготуватися.
2. Проблему становить найчастіше необхідність повного розбирання деяких меблів. Складно? Чи згодні, адже потрібні не тільки навички, а й професійний інструмент. Ми б порадили складання та розбирання меблів довірити досвідченим складальникам.
4. Нерозбірні меблі завдадуть порівняно менше клопоту, хоча з ними також потрібно обходитись уміючи. Такі меблі можуть бути дуже важкими й габаритними, тому непогано було б замовити бригаду вантажників.
6. Після розбирання меблів все пласкі елементи: полиці, дверцята треба ретельно упакувати, щоб уникнути механічних пошкоджень під час доставки на інше місце. Всі види приготованого пакувального матеріалу, і картонні куточки в тому числі, відмінно підійдуть.
8. М'які меблі бувають також розбірними та нерозбірними. Все, що можна демонтувати - демонтуйте та пакуйте ретельно, адже кути, оббиті тканиною, можуть постраждати при навантаженні, розвантаженні, транспортуванні.
10. Так само, як і інші предмети побуту, м'які меблі треба підготувати до процесу перевезення. Дивани й ліжка (нерозбірні) з механізмом трансформації треба упакувати, надійно закріпивши всі рухомі частини. Для пакування м'яких меблів найкраще застосовувати стрейч-плівку та повітряно-пухирчасту плівку.
12. Після того, як всі речі завантажені в автотранспорт, слід переконатися, що все добре закріплено і не буде вільно переміщатися в дорозі. Між деякими рядами меблів можна покласти старі ковдри, пледи, картон, інші речі.
14. Якщо переїзд відбувається взимку, треба, перш ніж вантажити меблі, дати їм охолонути при відкритих вікнах в будинку або офісі. А по приїзді на нове місце забезпечити меблям повільне прогрівання. Особливо це важливо для меблів, виготовлених з натурального дерев'яного масиву і покритих лаком.
16. Всі елементи меблів (дверцята, скла, дзеркала) запаковуються окремо і надійно фіксуються в автомобілі. Висувні ящики шаф не повинні вільно висуватися під час транспортування, якщо їх неможливо дістати з тумб, столів, шаф, то закривайте ключем або кріпіть скотчем. Двері, що відчиняються, також закріплюють за допомогою скотчу.
Всі ці поради - тільки мала частина того, з чим доводиться стикатися, і що ми вимушені переживати при перевезенні меблів на нове місце. Ми склали для Вас якусь загальну картину, щоб Ви представили, що і як необхідно робити при перевезенні меблів. Якщо у Вас виникли питання, проконсультуйтеся, будь ласка, у наших менеджерів і отримайте всю необхідну інформацію.
Ми пропонуємо послуги з перевезення меблів в Києві вже не один рік, тому маємо величезний практичний досвід і завжди з радістю надамо Вам будь-яку допомогу в цьому непростому питанні!





Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?
Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.