17 корисних порад щодо перевезення меблів

Поради перевезення меблів

Перевезення меблів - одна з найбільш затребуваних послуг у перевізників в Києві. Увійшовши в наше життя багато століть назад, меблі стали невід'ємним атрибутом побуту. Вони створюють комфорт, затишок в оселях, зручність і можливість ефективної організації робочого процесу в офісах.

Багато з нас хоч раз, але стикалися з таким питанням, як перевезення меблів. Якщо когось це не стосувалося безпосередньо, тоді торкнулося опосередковано - у вигляді фізичної допомоги, порад або організації процесу перевезення.

Якщо Ви вважаєте, що можете самостійно без сторонньої допомоги (без професійних організаторів і вантажників), організувати перевезення меблів, скористайтеся нашими порадами на базі величезного практичного досвіду співробітників нашої компанії.

 

Важливо пам'ятати, що на вигляд міцні й масивні меблі під час завантаження-розвантаження і транспортування можуть виявитися крихкими. Щоб переїзд не загрожував матеріальними втратами, до нього треба підготуватися.

1. Приготуйте відповідну упаковку - повітряно-пухирчасту плівку, картон, гофрокартон, стрейч-плівку, скотч. Захисні куточки з картону також будуть доречні.

2. Проблему становить найчастіше необхідність повного розбирання деяких меблів. Складно? Чи згодні, адже потрібні не тільки навички, а й професійний інструмент. Ми б порадили складання та розбирання меблів довірити досвідченим складальникам.

3. Під час процесу розбирання меблів рекомендуємо, скориставшися маркером або самоклеючими етикетками, промаркувати всі частини, щоб швидко зібрати на новому місці будь-який модуль.

4. Нерозбірні меблі завдадуть порівняно менше клопоту, хоча з ними також потрібно обходитись уміючи. Такі меблі можуть бути дуже важкими й габаритними, тому непогано було б замовити бригаду вантажників.

5. Важливо при розбиранні зберегти до єдиної меблеву фурнітуру. Відмінно допоможуть в цьому плані поліетиленові пакети або коробочки, теж промарковані. 

6. Після розбирання меблів все пласкі елементи: полиці, дверцята треба ретельно упакувати, щоб уникнути механічних пошкоджень під час доставки на інше місце. Всі види приготованого пакувального матеріалу, і картонні куточки в тому числі, відмінно підійдуть.

7. Крім цього, нерозбірні меблі також потребують дбайливого ставлення. З них треба вийняти всі предмети, полиці, закріпити всі деталі, які будуть хоч трохи рухомі при транспортуванні. Якщо є можливість, треба демонтувати найкрихкіші елементи нерозбірних меблів або надійно закріпити їх стрічкою.

8. М'які меблі бувають також розбірними та нерозбірними. Все, що можна демонтувати - демонтуйте та пакуйте ретельно, адже кути, оббиті тканиною, можуть постраждати при навантаженні, розвантаженні, транспортуванні.

9. Якщо м'які меблі не розбираються, винести, завантажити, розвантажити та поставити їх на новому місці досить важко. У цьому випадку ми також порадили б домовитися про приїзд команди досвідчених вантажників, щоб не витрачати свій час, нерви і здоров'я.

10. Так само, як і інші предмети побуту, м'які меблі треба підготувати до процесу перевезення. Дивани й ліжка (нерозбірні) з механізмом трансформації треба упакувати, надійно закріпивши всі рухомі частини. Для пакування м'яких меблів найкраще застосовувати стрейч-плівку та повітряно-пухирчасту плівку.

11. Коли все пакувальні матеріали приготовані, треба вийняти з шаф, диванів, пуфів весь вміст, упакувати, наприклад, документи окремо і підписати коробки з речами. Горючі предмети та речовини треба перевозити окремо від інших.

12. Після того, як всі речі завантажені в автотранспорт, слід переконатися, що все добре закріплено і не буде вільно переміщатися в дорозі. Між деякими рядами меблів можна покласти старі ковдри, пледи, картон, інші речі.

13. Якщо є можливість - не розбирайте зайвий раз предмети меблів, бо завжди з'являється ризик виникнення тріщин, сколів, розхитування гнізд шурупів. Якщо за подібну справу візьмуться непрофесіонали, тоді ризик псування меблів зростає в рази. Антикварні й дорогі меблі краще взагалі не розбирати.

14. Якщо переїзд відбувається взимку, треба, перш ніж вантажити меблі, дати їм охолонути при відкритих вікнах в будинку або офісі. А по приїзді на нове місце забезпечити меблям повільне прогрівання. Особливо це важливо для меблів, виготовлених з натурального дерев'яного масиву і покритих лаком.

15. Найкраще для збереження меблів, якщо їх не тягнуть, а саме переносять з місця на місце.

16. Всі елементи меблів (дверцята, скла, дзеркала) запаковуються окремо і надійно фіксуються в автомобілі. Висувні ящики шаф не повинні вільно висуватися під час транспортування, якщо їх неможливо дістати з тумб, столів, шаф, то закривайте ключем або кріпіть скотчем. Двері, що відчиняються, також закріплюють за допомогою скотчу.

17. Якщо немає бажання виймати з ящиків різні дрібниці, що зберігаються, можна перевозити й з ними, але заповнивши ящик м'якими речами та вийнявши з нього заздалегідь крихкі предмети. Бажано підписати ящик з дрібницями, щоб не перевернути його вниз відкритою частиною.

Всі ці поради - тільки мала частина того, з чим доводиться стикатися, і що ми вимушені переживати при перевезенні меблів на нове місце. Ми склали для Вас якусь загальну картину, щоб Ви представили, що і як необхідно робити при перевезенні меблів. Якщо у Вас виникли питання, проконсультуйтеся, будь ласка, у наших менеджерів і отримайте всю необхідну інформацію.

Ми пропонуємо послуги з перевезення меблів в Києві вже не один рік, тому маємо величезний практичний досвід і завжди з радістю надамо Вам будь-яку допомогу в цьому непростому питанні!

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо