Перевезення холодильника з легкістю і розумінням

Перевезення холодильника з легкістю і розумінням

Перевезення холодильника – важливий вид перевезення побутової техніки, що потребує серйозного підходу зі знанням питання. Саме з цієї причини перевезення холодильника краще довірити кваліфікованим спеціалістам, які візьмуть на себе всю відповідальність, починаючи зі спуску холодильника та його завантаження до вантажного транспорту, закінчуючи фінальним встановленням холодильника на вказане замовником місце.

Якщо ж ви вирішили перевезти холодильник самостійно – зверніть увагу на деякі важливі аспекти транспортування холодильного обладнання.

Що потрібно врахувати при перевезенні холодильника?

Є декілька основних правил, які обов’язково потрібно врахувати при перевезенні холодильника. По-перше, категорично забороняється вмикати холодильник після перевезення його в вертикальному положенні впродовж 4 годин. Дотримуючись цього простого правила, вам вдасться зберегти техніку від можливих несправностей, серед яких:

  • обірвання трубок;
  • порушення кріплень компресора;
  • витік масла з компресора до нагнітача і так далі.

Етапи перевезення холодильника:

 

первый этап перевозки холодильника підготовка холодильника до транспортування второй этап перевозки холодильника транспортування холодильника
третий этап перевозки холодильника завершення перевезення холодильника

Етап 1. Підготовка холодильника до перевезення

Перед перевезенням холодильник потрібно розморозити, вимити та очистити від забруднень, а також вийняти всі додаткові елементи, що знаходяться всередині: ящики, полиці, форми для льоду і так далі. Потім необхідно затягти дверцята холодильника м’якими фіксаторами, або приклеїти в декількох місцях скотчем. Це допоможе уникнути незапланованого відкриття дверцят холодильника під час транспортування, а також значно полегшить працю вантажників.  Далі холодильник слід упакувати в будь-який доступний пакувальний матеріал – це може бути і картон, і пінопласт, і навіть повітряно-бульбашкова плівка.

Етап 2. Транспортування холодильника

Як ми вже знаємо, перевезення холодильника може здійснюватись як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні (в окремих випадках дати відстоятися холодильнику хоча б 4 години).  Ще один важливий момент в транспортуванні холодильника: якщо є можливість, варто прикріпити холодильник до бортів автомобіля м’якими ременями, або обмежити його зміщення упорами та м’якими прокладками. Це допоможе уникнути теліпання техніки під час транспортування, та збереже холодильник в робочому стані.

Етап 3. Завершение перевозки и установка холодильника

Після встановлення холодильника на нове місце зніміть упаковку, а також всі обмежувальні ремені та фіксатори. Всі додаткові елементи (полиці, форми для льоду, ящики), котрі транспортувалися окремо, слід обполоснути у воді та як слід просушити.  Також слід вимити та просушити внутрішню та зовнішню поверхню самого холодильника.

Важливо: заборонено підключати холодильник до електромережі безпосередньо після завершення транспортування.  До першого включення на новому місці, должно пройти не менее двух-трех часов, так как охладителю требуется некоторое время для того, чтобы прийти в нормальное и стабильное состояние.

Дотримуйтеся цих правил, наймайте тільки професійних вантажників та відповідальну компанію з організації вантажоперевезень. Це допоможе уникнути несправностей та зайвих видатків на ремонт.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо