Перевезти телевізор - мандруй по Києву з електронним другом

Перевезти телевізор

Перевезення телевізора - непроста справа. Сучасні телевізори - це складні високотехнологічні і дуже дорогі прилади, вразливі до зовнішніх чинників. Грубо кажучи, телевізор являє собою цінний вантаж, до перевезення якого потрібно підійти відповідально.

Перед тим, як безпосередньо перевезти телевізор, його обов'язково потрібно як слід упакувати. Деякі види телевізорів особливо чутливі, наприклад, плазмові, тому їх особливо потрібно захистити від можливих ушкоджень. Для початку вимкніть всі кабелі і шнури та по можливості від'єднайте їх від телевізора. Найзручніше для перевезення використовувати оригінальну упаковку від телевізора зі вставками з пінопласту.

Якщо такої упаковки немає, підберіть відповідну коробку самостійно; на її дно викладіть будь-якої пом'якшувальний матеріал - папір, поролон, пухирчасту плівку. Сам прилад оберніть папером або поролоном і помістіть в коробку. Якщо між стінками коробки і телевізором є порожнечі, їх слід заповнити. Коробку навколо також слід обмотати плівкою, щоб зафіксувати вантаж. На коробці зробіть позначки, вказуючи на верх, низ і той бік, з якого знаходиться екран. Всі супутні елементи (проводи, кабелі, пульт) найкраще зібрати в один пакет або коробку і прикріпити до коробки з телевізором, бо дрібні деталі зазвичай і губляться при переїзді.

Для того, щоб перенести великий телевізор, потрібно як мінімум дві людини, тому не слід робити це самостійно. Телевізор потрібно брати знизу з двох боків, щоб створити йому максимально міцну опору. Ні в якому разі не варто переносити його, тримаючи за верхні кути, дуже велика ймовірність, що він просто вислизне і розіб'ється.

Перевезення телевізора здійснюється виключно у вертикальному положенні. Ні в якому разі не допускається перевезення в лежачому стані або на бічній поверхні. В кузові автомобіля телевізор повинен бути надійно закріплений, тому що будь-який різкий маневр може призвести до його руйнування.

Якщо перевезення побутової техніки, наприклад телевізора, для Вас занадто клопітка справа, доручіть її професіоналам. Компанія Portage здійснить завантаження і перевезення телевізора по Києву та Київській області. Ми гарантуємо відповідальний підхід і своєчасне виконання робіт! Ми надамо Вам досвідчених вантажників і водіїв, оберемо найбільш оптимальний маршрут і привеземо телевізор в будь-яку точку міста.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо