Організуємо перевезення вікон по Києву та області

Перевезення вікон

Будівництво споруди, ремонт приміщення, зміна дизайну квартири - всі ці роботи зазвичай супроводжуються встановленням або зміною вікон. Нові технології дозволяють виготовляти вікна різних розмірів (хоч на всю висоту приміщення), форм (прямокутні, круглі, арочні, еркерні), грати з фактурами та матеріалами (пластик, дерево, алюміній, металопластик). Але перед встановленням вікон є ще один важливий етап - їх перевезення.

Перевезення вікон по місту - нестандартна в плані виконання, складна, але дуже затребувана послуга, яка може бути актуальна для:

  • приватних осіб;
  • оптових або роздрібних компаній, які займаються продажем вікон і віконних систем;
  • будівельних фірм, які займаються встановленням нових вікон.

Багато говорити про специфіку вікон як вантажу не доводиться: всі й так знають, що це крихкий багаж, який легко пошкодити. Якщо перевозити вікна на звичайній вантажівці, дуже великою є ймовірність виникнення пошкоджень, подряпин на склі і пластику.

Для транспортування такого вантажу професійні перевізники використовують спеціальну Газель-піраміду. Піраміда - це жорстка конструкція, до якої кріпиться листовий вантаж (вікна, дзеркала). У використанні цієї конструкції важливо, щоб фіксуванням вантажу займалися професіонали. Недостатня фіксація може привести до рухливості листів і їх пошкодження. Але якщо перетиснути вантаж, то під час руху автомобіля профіль також може бути пошкоджений. Тому велика відповідальність за збереження вантажу лежить на вантажниках, які повинні не просто акуратно завантажити та закріпити вікна, але і знати, як правильно це зробити.

Компанія Portage пропонує послуги автоперевезень вантажів вагою до 5 тонн по Києву і області. У нас є все необхідне обладнання для безпечного перевезення вікон по місту.

У нашому автопарку представлені Газелі з різною довжиною кузова, що дозволить підібрати вантажний автомобіль, який максимально відповідає перевезенню Вашого вантажу. Наші професійні вантажники акуратно завантажать і закріплять вікна на піраміді, а водії дбайливо довезуть їх до місця призначення.

Якісне перевезення - це те, що ми вміємо робити найкраще. Переконатися в цьому Ви можете в розділі "Відгуки", де можна побачити, як клієнти оцінюють нашу роботу.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо