Легкий підхід до складної процедури перевезення верстатів

Перевезення верстатів

Верстати - досить специфічний вантаж для перевезень. Транспортування подібного обладнання - це складна процедура, яка вимагає особливого підходу, знання правил безпеки і наявності спеціальної техніки у компанії-перевізника. Доручати таку задачу краще професійним компаніям, які мають все необхідне обладнання для її вирішення.

Перевезення промислових верстатів може знадобитися при обладнанні виробництв або ж при заміні застарілих верстатів. На великих виробництвах з габаритним обладнанням тільки перевезенням не обійтися. Щоб процес вивезення старих верстатів не затягнувся на тривалий час, у компанії-перевізника повинна бути розвинена система логістики. Тоді досвідчені менеджери максимально ефективно організовують вивезення обладнання так, що це буде виконано швидко і не потребує зайвих фінансових витрат.

Складнощі транспортування виробничих верстатів пов'язані з важкістю і габаритами вантажу. Невеликі верстати, наприклад, верстати по дереву, металу, швейне обладнання, компресори, можна завантажити та перевезти без особливих зусиль. Тут буде достатньо вибрати вантажний автомобіль достатньої вантажопідйомності та найняти кількох вантажників. А ось верстати вагою від 2 тонн зазвичай мають великі габарити і вимагають залучення спецтехніки для транспортування.

Всі верстати, незалежно від ваги і габаритів, при перевезенні повинні бути ретельно закріплені. Велике обладнання часто має зміщений центр ваги, тому якщо його погано зафіксувати, воно може спровокувати аварію і навіть перекинути вантажний автомобіль.

Компанія Portage перевезе промислові верстати в будь-яку точку Києва і Київської області. Ми якісно організуємо завантаження і перевезення промислового обладнання вагою до 5 тонн. Для цього в нашому автопарку представлені надійні автомобілі з великим об'ємом кузова. Для навантаження важких верстатів ми використовуємо спеціальні підйомні машини і надійну систему кріплення на низькорамних платформах.

При перевезенні дрібного обладнання ми також пропонуємо послуги вантажників, які акуратно завантажать і закріплять верстати в кузові автомобіля. При перевезенні габаритних або негабаритних, але важких промислових верстатів, наші технічні фахівці спочатку оцінюють обсяг робіт, а потім, з урахуванням характеристик обладнання, визначають найбільш прийнятний спосіб перевезення і відповідний транспорт.

Будьте впевнені, що з компанією Portage перевезення верстатів не стане для Вас проблемою. Ми здійснюємо транспортування надійно, акуратно і в строк.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо