Як організувати перевезення торгового обладнання?

Перевезення торгового обладнання

Здійснити перевезення торгового обладнання без допомоги професіоналів досить складно. Це великогабаритний вантаж, часто нестандартної величини (дуже довгий і вузький, високий і т. д.), який зазвичай перевозиться відразу у великих кількостях. Доручати таке завдання краще спеціалізованим компаніям-перевізникам, які мають всі можливості і досвід для організації таких складних і масштабних перевезень.

Що потрібно для надійного та безпечного перевезення торгового обладнання?

Для початку потрібен великий і потужний вантажний транспорт з великою вантажопідйомністю та об’ємом кузова. Це важлива умова, тому що перевозити великий вантаж на неспеціалізованих автомобілях немає ніякого сенсу: процес перевезення розтягнеться на тривалий термін і може супроводжуватися ушкодженнями як вантажу, так і автомобіля.

Спецтехніка: домкрати, лебідки, підйомні механізми і пристрої, - без цього неможливо впоратися з завантаженням габаритного вантажу.

Професійні вантажники, які зможуть забезпечити завантаження, надійне транспортування і розвантаження обладнання.

Зазвичай торгове обладнання перевозять в спеціальних контейнерах, які забезпечують його збереження. Вантаж обов'язково кріпиться всередині і упаковується в повітряно-пухирчасту плівку, гофрокартон або стрейч-плівку, тому будь-які пошкодження під час транспортування виключені.

Торгове обладнання коштує досить дорого, тому довіряти його завантаження необхідно професійним вантажникам. Для того, щоб уникнути пошкодження устаткування, потрібен професійний підхід і досвід. У компаніях, які спеціалізовано займаються перевезеннями, працівники знають, як поводитися з подібним вантажем, щоб не зіпсувати його. Однак справа не тільки в збереженні зовнішнього вигляду. В разі неакуратного завантаженні і перевезення може зламатися механізм, наприклад, холодильна вітрина.

Професійна компанія-перевізник також допоможе Вам правильно спланувати перевезення, щоб виконати роботу максимально швидко, не розтягувати цей процес і виключити зайві фінансові витрати.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо