Організація перевезення металу автотранспортом Portage

Перевезення металу автотранспортом

Метал та металоконструкції постійно застосовуються в будівництві та виробництві. Металеві труби, арматура, листи і куточки повсюдно використовуються для найрізноманітніших цілей, тому актуальним є питання організації перевезення металу та металевих виробів різних габаритів і обсягу.

Здійснювати перевезення великих обсягів металу можна автомобільним, залізничним або морським транспортом. Очевидно, що в межах міста найбільш доцільним є транспортування спеціальними вантажними автомобілями.

Перевезення металу передбачає дотримання компанією-перевізником техніки безпеки. Між різними видами металоконструкцій є велика різниця в габаритах і вазі, тому до перевезення кожного типу металопрокату є свої вимоги. Наприклад:

  • довгомірний прокат і металеві плити транспортуються тільки в скріплених пачках зі спеціальним маркуванням, при цьому в одній упаковці має бути не більше 5 тонн металу. При перевезенні пакети кріпляться один до одного в двох місцях металевою стрічкою;
  • сталева сітка перевозиться в рулонах або пакетах;
  • металевий канат за правилами транспортують в бухтах або барабанах;
  • малогабаритні металеві вироби перевозяться тільки в спеціальній тарі.

Важливим є і вибір вантажного автомобіля. Тут потрібно враховувати вагу і габарити вантажу. Малогабаритні металеві вироби допускається перевозити на стандартних бортових машинах. Металопрокат довжиною до 6 метрів перевозиться транспортом з одноосьовими причепами або напівпричепами.

Металоконструкції великої довжини перевозяться за допомогою низькорамних тралів з розсувною платформою. Також для транспортування металу використовують напівпричепи машини, самоскиди, трали, довгоміри вантажопідйомністю до 40 тонн.

Компанія-перевізник повинна мати спеціальні ремені і пристрої протиковзання для надійної фіксації вантажу. Це дуже важливо, тому що найменші коливання вантажу в кузові можуть призвести до виникнення аварійної ситуації.

З огляду на габарити та вагу металоконструкцій, навантаження і розвантаження автомобілів відбувається за допомогою спецтехніки: автокранів, автонавантажувачів та ін. Однак, є спеціальні вантажні авто з самоскидним пристроєм, які не вимагають додаткової техніки для розвантаження.

Компанія Portage надає послуги перевезення металу та металевих конструкцій по Києву та Київській області. Для якісного виконання роботи у нас є:

  • досвід в перевезеннях металу;
  • великий автопарк з широким вибором вантажних автомобілів з різним об'ємом кузова і вантажопідйомністю;
  • розвинена логістика, яка дозволить організувати доставку самих специфічних вантажів швидко і якісно;
  • відповідальний і ввічливий персонал, який допоможе Вам у вирішенні всіх питань, що стосуються вантажно-розвантажувальних робіт і перевезення.

Вам потрібно лише подзвонити нам або замовити перевезення на сайті. Менеджери компанії відразу порахують вартість перевезення і підберуть для Вас найбільш вигідний варіант транспортування металу та металевих конструкцій.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо