Перевезення медичного обладнання Portage

 Перевезення медичного обладнання Portage

Працюєте в поліклініці, лікарні або лабораторії? Зіткнулися з необхідністю перевезти медичне обладнання або доправити медичні інструменти, а необхідного вантажного автотранспорту немає на балансі підприємства? Розумієте, що перевезення такого дорогого вантажу, як медичне обладнання, вимагає особливого підходу, а також матеріальних вкладень? Вся наведена нижче інформація, при ретельному ознайомленні, посприяє дійсно грамотній організації вантажоперевезення медичного обладнання по Києву та Київській області.

Основні етапи перевезення медичного обладнання - інфографіка Portage

Инфографика перевозка медицинского оборудования

Лабораторне і медичне обладнання може мати і великі, і маленькі габарити. Глюкометри, тонометри легко помістяться в сумочку хворого, чого не скажеш про апарат «штучної нирки». Перевезення медичного обладнання, в тому числі йзгаданого вище апарату, - завдання не з легких. Тут головне слідувати найважливішого медичного завіту - «не нашкодь». До речі, щоб більше зрозуміти ту ступінь відповідальності, яку беруть на себе такелажники, що перевозять медичне обладнання, відзначимо, що подібна техніка, іноді, має пряме відношення до підтримки життя пацієнта, а іноді - сприяє визначенню точного діагноста, який допомагає вчасно виявити небезпечну недугу.

Дбайливе ставлення, загальна акуратність, грамотна упаковка і кріплення - все це, будучи актуальним для будь-яких такелажних робіт, в процесі перевезення медичної техніки стає особливо важливим. Тут варто пам'ятати про те, що медичні апарати є ще й досить дорогими. Їх першому зустрічному не довіриш.

Такелаж медтехніки, що включає її транспортування, - це комплексна послуга, яка передбачає наступні етапи:

  1. Проведення фахівцями оцінки повного обсягу робіт, а також розрахунок попередньої ціни за весь такелаж.
  2. Демонтаж устаткування (з дотриманням усіх правил), а також ретельне пакування всіх його компонентів, проводиться силами замовника до приїзду вантажного автотранспорту.
  3. Винесення упакованого приладу (всіх окремих деталей апарату) за межі приміщення. Для переміщення важкої техніки використовуються спеціальні підйомні пристрої.
  4. Розміщення медичного обладнання в спеціалізованому вантажному транспорті вантажниками Portage, його фіксація в кузові авто за допомогою спеціальних елементів.
  5. Транспортування медобладнання вантажними машинами Portage.
  6. Вивантаження техніки на місці доставки проводиться вантажниками Portage.
  7. Розпакування, встановлення і, якщо необхідно, збір в новому приміщенні.

У будь-якому з перерахованих вище етапів найактивнішу участь братимуть висококваліфіковані такелажники. Всі вони мають гідний досвід роботи з крихким, дорогим обладнанням. Перевезення здійснюється на сучасних автомобілях, які мають всі необхідні для подібного такелажу пристосування.

Про особливості транспортування медичної техніки

Сьогодні до медичного обладнання прийнято відносити лабораторні прилади, а також різноманітні фізіотерапевтичні та терапевтичні апарати, томографи, монітори для реанімації та операційних, рентген-техніку та інше вузькоспеціалізоване обладнання. Стерилізаційна і стоматологічна апаратура також входить до наведеного вище переліку.

Перевозка ренген техники Перевозка томографа Перевозка стоматологического оборудования

Право на перевезення, такелаж медичного обладнання мають лише ті працівники, які відрізняються наявністю відповідної кваліфікації, досвіду. Нічого дивного в цьому немає, оскільки переміщення таких вантажів вимагає чіткого дотримання всіх запобіжних заходів, причому буквально на кожному кроці, на всіх етапах. Тут потрібно знати, які здатні фіксувати пристрої актуально застосовувати з метою запобігання можливих пошкоджень в процесі транспортування. Ні в якому разі не можна забувати і про захист медичних апаратів від атмосферних опадів (мова йде про якісну упаковці). Тара підбирається для вантажу, спираючись на його основні характеристики.

Наприклад, томографи і рентгенографічні апарати перевозити потрібно в такій упаковці, яка відрізняється міцним каркасом (таку тару також називають жорсткою). Якщо ж мова йде про такелаж стоматологічного крісла, то тут можна використовувати пакувальну плівку, картон (звичайно ж, це доречно тільки для окремого крісла, а не для комплексу, що включає також бормашину, компресор і т.д.).

Лікарі радять не займатися самолікуванням, звертатися до профі. Проводячи аналогію, можна сміливо заявити самим медикам - не намагайтеся організувати перевезення спеціалізованого обладнання своїми силами, звертайтеся до професіоналів! Телефонуйте +38 (067) 900-67-50

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо