Перевезення медичного обладнання Portage

Працюєте в поліклініці, лікарні або лабораторії? Зіткнулися з необхідністю перевезти медичне обладнання або доправити медичні інструменти, а необхідного вантажного автотранспорту немає на балансі підприємства? Розумієте, що перевезення такого дорогого вантажу, як медичне обладнання, вимагає особливого підходу, а також матеріальних вкладень? Вся наведена нижче інформація, при ретельному ознайомленні, посприяє дійсно грамотній організації вантажоперевезення медичного обладнання по Києву та Київській області.
Основні етапи перевезення медичного обладнання - інфографіка Portage
Лабораторне і медичне обладнання може мати і великі, і маленькі габарити. Глюкометри, тонометри легко помістяться в сумочку хворого, чого не скажеш про апарат «штучної нирки». Перевезення медичного обладнання, в тому числі йзгаданого вище апарату, - завдання не з легких. Тут головне слідувати найважливішого медичного завіту - «не нашкодь». До речі, щоб більше зрозуміти ту ступінь відповідальності, яку беруть на себе такелажники, що перевозять медичне обладнання, відзначимо, що подібна техніка, іноді, має пряме відношення до підтримки життя пацієнта, а іноді - сприяє визначенню точного діагноста, який допомагає вчасно виявити небезпечну недугу.
Дбайливе ставлення, загальна акуратність, грамотна упаковка і кріплення - все це, будучи актуальним для будь-яких такелажних робіт, в процесі перевезення медичної техніки стає особливо важливим. Тут варто пам'ятати про те, що медичні апарати є ще й досить дорогими. Їх першому зустрічному не довіриш.
Такелаж медтехніки, що включає її транспортування, - це комплексна послуга, яка передбачає наступні етапи:
- Проведення фахівцями оцінки повного обсягу робіт, а також розрахунок попередньої ціни за весь такелаж.
- Демонтаж устаткування (з дотриманням усіх правил), а також ретельне пакування всіх його компонентів, проводиться силами замовника до приїзду вантажного автотранспорту.
- Винесення упакованого приладу (всіх окремих деталей апарату) за межі приміщення. Для переміщення важкої техніки використовуються спеціальні підйомні пристрої.
- Розміщення медичного обладнання в спеціалізованому вантажному транспорті вантажниками Portage, його фіксація в кузові авто за допомогою спеціальних елементів.
- Транспортування медобладнання вантажними машинами Portage.
- Вивантаження техніки на місці доставки проводиться вантажниками Portage.
- Розпакування, встановлення і, якщо необхідно, збір в новому приміщенні.
У будь-якому з перерахованих вище етапів найактивнішу участь братимуть висококваліфіковані такелажники. Всі вони мають гідний досвід роботи з крихким, дорогим обладнанням. Перевезення здійснюється на сучасних автомобілях, які мають всі необхідні для подібного такелажу пристосування.
Про особливості транспортування медичної техніки
Сьогодні до медичного обладнання прийнято відносити лабораторні прилади, а також різноманітні фізіотерапевтичні та терапевтичні апарати, томографи, монітори для реанімації та операційних, рентген-техніку та інше вузькоспеціалізоване обладнання. Стерилізаційна і стоматологічна апаратура також входить до наведеного вище переліку.
![]() |
![]() |
![]() |
Право на перевезення, такелаж медичного обладнання мають лише ті працівники, які відрізняються наявністю відповідної кваліфікації, досвіду. Нічого дивного в цьому немає, оскільки переміщення таких вантажів вимагає чіткого дотримання всіх запобіжних заходів, причому буквально на кожному кроці, на всіх етапах. Тут потрібно знати, які здатні фіксувати пристрої актуально застосовувати з метою запобігання можливих пошкоджень в процесі транспортування. Ні в якому разі не можна забувати і про захист медичних апаратів від атмосферних опадів (мова йде про якісну упаковці). Тара підбирається для вантажу, спираючись на його основні характеристики.
Наприклад, томографи і рентгенографічні апарати перевозити потрібно в такій упаковці, яка відрізняється міцним каркасом (таку тару також називають жорсткою). Якщо ж мова йде про такелаж стоматологічного крісла, то тут можна використовувати пакувальну плівку, картон (звичайно ж, це доречно тільки для окремого крісла, а не для комплексу, що включає також бормашину, компресор і т.д.).
Лікарі радять не займатися самолікуванням, звертатися до профі. Проводячи аналогію, можна сміливо заявити самим медикам - не намагайтеся організувати перевезення спеціалізованого обладнання своїми силами, звертайтеся до професіоналів! Телефонуйте +38 (067) 900-67-50





Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?
Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.