Організація перевезення холодильного обладнання

Перевезення холодильного обладнання

В організації перевезень часто виникають питання з транспортуванням специфічного вантажу, такого, який має своєрідні, нестандартні характеристики. До такого вантажу належить і холодильне обладнання.

Перевезення холодильного обладнання зазвичай актуальне для продовольчих магазинів, супермаркетів та інших компаній, діяльність яких пов'язана з харчовою промисловістю. До нього відносяться морозильні, холодильні камери, холодильні вітрини та шафи.

Холодильне обладнання слід перевозити з особливою обережністю, тому що воно досить крихке, і удар навіть невеликої сили може привести не тільки до зовнішнього пошкодження, а й порушити внутрішній механізм. А лагодження такого обладнання - дорога послуга. Ризиків при перевезенні холодильного обладнання багато, тому для організації цього процесу краще звернутися до компаній, які професійно займаються вантажними роботами і перевезеннями.транспортировка холодильного оборудованияЗавантаження холодильного обладнання здійснюється за допомогою спеціальних пристосувань: гаки, троси, канати, лебідки, карабіни. Вони дозволяють вантажникам акуратно підняти обладнання, завантажити його в машину, надійно закріпити й так само акуратно розвантажити. Холодильники кріпляться в кузові досить жорстко, щоб запобігти їх розгойдуванню під час транспортування і для запобігання подальшої несправності.

При перевезенні холодильного обладнання дуже важливо підібрати правильний вантажний автомобіль. Вибираючи компанію-перевізника, звертайте увагу на її автопарк. У ньому повинні бути представлені автомобілі з різною вантажопідйомністю та об’ємом кузова, тоді співробітники фірми зможуть підібрати для Вас найбільш оптимальний варіант. Труднощі в перевезенні можуть бути також викликані габаритами вантажу. Холодильне обладнання має великий діапазон габаритів, але його не можна перевозити ні в якому положенні, крім як стоячи. Якщо такий апарат покласти, то можуть обірватися трубки, порушується надійність кріплення компресора, з нього починає витікати масло.

Тому в професійних компаніях є свій алгоритм і своя система вантаження і транспортування такого специфічного вантажу. Холодильне обладнання перевозиться в жорстких контейнерах, які зсередини викладені м'яким поролоном, а зовні закріплені гаками або карабінами. Таким чином вантаж надійно фіксується всередині кузова та не піддається ударам і пошкодженню.

Компанія Portage надає послуги перевезення холодильного обладнання по Києву та Київській області. Покладаючись на нас у цій справі, Ви можете бути впевнені, що дороге холодильне обладнання буде доставлено акуратно, надійно та у встановлений Вами термін.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо