Як правильно організувати перевезення цегли?

 Перевезення цегли

Цегла - популярний будівельний матеріал. Він міцний, забезпечує оптимальну подачу повітря, взимку зберігає в приміщенні тепло, влітку - прохолоду. Попит на цеглу зростає в будівельний сезон, який припадає на теплу пору року. Навіть на будівництвах невеликих масштабів потрібно багато цегли, тому що вона складає основу будівлі, тому перевезення цегли зазвичай організовують окремо від інших будматеріалів.

Цегла - досить специфічний матеріал. Він міцний, але в разі некваліфікованого перевезення можна отримати биту та колоту цеглу.

Цеглу можна перевозити двома способами:

Навалом - тобто без групування і крапчасті матеріалу. Цеглу просто укладають в самоскиди або вантажівки та везуть на місце будівництва. Такий спосіб вимагає набагато менше трудовитрат і сил під час завантаження і розвантаження та, відповідно, дешевше обходиться замовникові. Але таке перевезення незмінно закінчується тим, що частина матеріалу стає просто непридатною для використання.

У транспортній тарі. Це другий, більш організований спосіб транспортування цегли. В цьому випадку цегляні блоки перевозяться у піддонах і палетах - простих конструкціях з одинарним настилом дощок і нижніми перекладинами. Цегли укладають на них під кутом 45 ° до центру, що не дає їм випасти з упаковки. На один палет 1,2х0,8 метра поміщається до 450 штук одинарної або облицювальної цегли і до 290 штук полуторної або подвійної. Кожен піддон витримує вантаж до 1,5 тонн, тому завантаження й розвантаження цегли зазвичай здійснюється за допомогою спецтехніки.
Спосіб перевезення залежить від цілей використання цегли. Якщо необхідно перевезти цеглу, яка буде використана в основі цегляної кладки, то тут ще допустиме транспортування навалом: при хоча б мінімальної акуратності сильних пошкоджень матеріалу можна уникнути. Але якщо необхідно перевезти облицювальну цеглу, тобто декоративну, якою будуть прикрашати будівлю зовні, то краще скористатися спеціальною тарою, тому що в цьому випадку важливо зберегти зовнішній вигляд цегли.

Дуже важливо підібрати для перевезення цегли відповідний автомобіль в автопарку компанії-перевізника. Вибирати машину потрібно виходячи з ваги і обсягу вантажу. Всі палети повинні бути заповнені, бо їх завантаження з неповними рядами заборонено.

Всі допоміжні матеріали, необхідні для транспортування цегли (піддони, бруски, стрічкові огорожі, спеціальні кріплення), повинна надавати компанія-продавець.

Відповідно, компанія-перевізник, якій Ви довірите транспортування партії цегли, повинна відповідати таким вимогам:

  • наявність великого автопарку з широким вибором вантажних автомобілів з різною вантажопідйомністю;
  • наявність техніки для завантаження цегляних блоків і допоміжних матеріалів для пакування та кріплення цегли;
  • наявність професійних вантажників, які зможуть професійно і акуратно закріпити вантаж і простежити за його цілісністю протягом усього перевезення.
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо