Як перевезти меблі та зберегти їх в ідеальному стані?

Переїзд меблів квартири або офісу

Думаєте в організації перевезення меблів в Києві немає нічого складного? Швидше за все ви просто ніколи не намагались впоратися з цим завданням своїми силами. Адже підготовка меблів до переїзду і власне транспортування вимагають досвіду і певних навичок.

Переїзд квартири і підготовка меблів

Перший етап - підготовка та пакування речей. Спочатку оцініть об’єми того, що вам потрібно перевезти. Далі підберіть відповідний для кожної речі пакувальний матеріал і розрахуйте його загальну кількість. Це може бути поролон, пухирчаста плівка, гофрований папір, щільна плівка та ін.

Звільніть шафи й полиці від речей. Розберіть меблі, якщо це можливо. Елементи однієї конструкції тримайте вкупі, щоб потім не шукати втрачені деталі. Міцні меблі достатньо упакувати в папір і плівку, щоб уберегти від поверхневих ушкоджень, а ось тендітні компоненти не буде зайвим перекласти поролоном і гарненько закріпити.

Завантаження меблів при переїзді

Прийшла черга наступного етапу - завантаження. Тут головна складність вже не в тому, щоб підрахувати кількість речей і акуратно упакувати кожну з них. Тут потрібна чимала фізична сила і правильний підхід. Добре, якщо члени вашої родини, друзі чи знайомі відрізняються гарною фізичною підготовкою та легко можуть знести на перший поверх диван або ж перенести в машину численні картонні коробки. А якщо ні, тоді краще всього найняти професійних вантажників.

Вирішили і це завдання? Відмінно!

Замовлення машини при переїзді

Тепер можна трохи відпочити, поки професійний водій буде виконувати наступний етап робіт - безпосередньо перевезення меблів. Однак навіть в цьому випадку можна розслабитися, тільки якщо ви на всі сто відсотків упевнені в людині, яка сидить за кермом. Ні сусід-таксист, ні колишній колега з мікроавтобусом тут не підійде. Ідеальною ж кандидатурою напевно стане представник авторитетної компанії з організації вантажоперевезень, який зможе підтвердити свій стаж і професіоналізм.

Яка машина потрібна для переїзду квартири?

Якщо виникає необхідність замовити машину для перевезення меблів, зазвичай люди звертаються в спеціалізовані компанії. Але для певного вантажу потрібен певний автомобіль, який ви можете підібрати самостійно, або ж покластися на оператора компанії, який підбере його для вас.

Сучасні машини для перевезення меблів бувають різних марок, різної вантажопідйомності і різного призначення. З огляду на це, для початку обміркуйте обсяг перевезених речей. Без знання цього можна легко помилитися і замовити як занадто маленький, так і занадто великий автомобіль.

Найбільш популярною машиною для перевезення меблів сьогодні є «Газель» і різні мікроавтобуси вантажопідйомністю до 1,5 тонн. Якщо цього недостатньо, можна замовити авто з з вантажопідйомністю до 3,5 тонн або навіть до 5 тонн.

Компанія Portage професійно організує для вас перевезення меблів по Києву і області. Наші співробітники підберуть для вас відповідний вантажний автомобіль, прокладуть зручний маршрут, дбайливо завантажать і довезуть меблі до необхідної точки міста.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо