Який час найбільш для сприятливий та вигідний для планування перевезення?

Організація і планування перевезень

Безумовно, кожному хочеться швидше облаштуватися в новому будинку або в більш просторій квартирі і оперативно перевезти особисті речі, побутову техніку і меблі! Чітко і без затримок здійснити перевезення будівельних матеріалів та інших вантажів.

Однак все ж не варто планувати, а тим більше, починати це робити в ті дні та години, які несприятливі для квартирного переїзду.

Є кілька факторів, що впливають на сприятливий або несприятливий результат запланованого вантажоперевезення:

  • Емоційний (заснований на забобонах, прикметах і зірках)
  • Комерційний (заснований на чітких математичних прорахунках)
  • Організаційний (заснований на правилах і принципах)

Піклуючись про благополуччя наших клієнтів, пропонуємо інформацію про організацію та планування перевезень, і вибір найбільш сприятливого часу для переїзду з урахуванням цих трьох чинників.

Організація и планування перевезень - інфографіка Portage

Организация и планирование перевозок инфографика

Який день тижня найбільш сприятливий для переїзду?

Навіть малі діти обізнані про те, що понеділок - непростий день для будь-яких справ. Хоча б з цієї причини не варто призначати на даний день тижня й перевезення меблів та інших речей.
Вівторок не без підстав вважають найкращим днем ​​для початку будь-яких серйозних справ, будь то будівництво, ремонт, подорожі і т.п. Найсприятливішим він буде і для перевезення.
Середа - для організації перевезення день тижня абсолютно не підходить. За народними прикметами життя на новому місці не буде тривалим, та й гості в цьому будинку будуть не часто.
Четвер обіцяє удачу в перевезенні меблів та речей на нове місце. Весь захід, яким би складним він не здавався, пройде ідеально.
П'ятниця подібно понеділка зовсім несприятливий день для запланованого вантажоперевезення.
Субота - це той день, коли будь-які добрі починання вирішуються і швидко, і щасливо. Переїзд буде легким, без непередбачуваних труднощів і проблем.
А ось на неділю не потрібно планувати будь-яких серйозних справ. Це ідеальний день тижня для відпочинку. Тому для гарантії успішного проведення транспортування краще дочекатися все ж вівторка.

Що обіцяє Місяць, для тих, хто запланував переїзд?

За запевненням астрологів 4 і 9, 15 і 19, 23 і 26, а також 29 дні Місяця для переїзду - не найкращий варіант. У свою чергу, якщо ви призначите переїзд на 5 або 8, 10 або 21, 25 місячні дні, то переселення пройде гарантовано вдало. Ідеальними для переселення на нове місце проживання є дні молодика, повного місяця. З огляду на вищеперераховане, вибираючи дату такого серйозного заходу, не зайвим буде досконально проштудіювати місячний календар. Далі наводимо поради від
Фен-шуй-експертів з приводу вибору найкращого дня для переїзду.

Відразу зауважимо, найвдаліші дні для переїзду легко обираються за допомогою астрологічного календаря «Тун-шу». Труднощі в тому, що його публікують лише на китайській мові... Так, доведеться звертатися до перекладача, щоб визначити необхідну дату. Однак можна піти іншим шляхом, банально дочекатися молодика або повного місяця, адже дані дні по Фен-шуй-вченню найбільш сприятливі!

Другий секрет полягає в тому, що в якій би день не був запланований переїзд, не найкраще рішення - самостійне винесення речей з дому. Куди правильніше буде найняти вантажників або покликати на допомогу знайомих, друзів.

Третій нюанс - правильно підібрати час доби. Кращими будуть ранкові години. У період з 9 до 11 години в нове приміщення повинен бути занесений який-небудь великий предмет. Важлива особливість - краще, якщо він буде новим. Зауважимо, першими до оселі мають входити господарі. При цьому якщо кимось із новоселів, а краще кожним, буде принесений в будинок новенький побутовий предмет, то в ньому оселяться гармонія та затишок.

Важливим для подальшого благополуччя є і ночівля господарів відразу ж після переїзду на нове місце. Залишитися ночувати варто навіть в тих випадках, коли протягом дня встигли перевезти не всі речі, адже так будинок буде відразу приймати енергетику господарів.

Істотним для позитивної енергетики є і якнайшвидше усунення недоробок.

Рекомендації з планування вантажних перевезень з погодинною оплатою

Прерогатива замовника - планування дня перевезення і часу доставки вантажу. Однак, якщо ви віддаєте перевагу вибору на користь погодинної оплати авто і вантажників, що набагато дешевше, ніж вантажоперевезення за фіксований тариф під ключ з включенням деяких витрат, то слід звернутися за порадою до менеджера компанії!

Погодинна робота машини для вантажоперевезення, а також вантажників передбачає наявність швидкого, зручного під'їзду до місця завантаження / розвантаження, можливості паркування в безпосередній близькості до даного місця. Важливе й урахування ймовірних пробок на дорогах.

Найбільш комфортним часом для організації вантажоперевезення є будні дні в період від 8 ранку до 14:00. Відносно вихідних днів час доби особливої ​​ролі не відіграє. Безумовно, менш зручним часом є вечірній час (після 20:00), тому що з'являються і проблеми з паркуванням, і труднощі на трасі. Не слід замовляти вантажівку після 14:00 і аж до 20:00 в будні.

Якщо ж немає іншої можливості, звертайтеся в Portage. Наші фахівці не бояться труднощів і візьмуться за організацією вантажоперевезення в будь-який зручний для вас час. Телефонуйте +38 (050) 900-67-50

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо