Рекомендації з оренди вантажного транспорту

 Оренда вантажного транспорту

На частку автомобілів припадає майже 79% вантажоперевезень. Чому так? Доставка різних вантажів за допомогою автомобільного транспорту відрізняється наступними перевагами:

 • можливістю доставки вантажу з пункту відправлення в пункт призначення без перевантаження завдяки широкій розгалуженості автомобільних доріг;
 • можливістю гнучкої організації маршрутів перевезень;
 • технологічною пристосовуваністю автомобілів до різних видів вантажів;
 • вигідністю перевезень на коротких маршрутах;
 • відсутністю залежності автоперевезень від пір року;
 • швидкістю доставок вантажу;
 • можливістю контролю шляху проходження транспортної одиниці і збереження вантажу;
 • забезпеченням збереження вантажу під час транспортування завдяки спеціальним кріпленням;
 • логістикою - при переміщенні вантажів часто надаються послуги страхування, складування, зберігання, охорони і супроводу (експедиції), митного оформлення.

Незважаючи на значний перелік переваг, вантажоперевезення автомобільним транспортом має і недоліки, втім, як і будь-який інший вид перевезення вантажів. До них відносять те, що:

Аренда грузового транспорта

 • при доставках великих вантажів на далекі відстані автоперевезення є не найбільш вигідним варіантом;
 • автомобілі можуть пересуватися, тільки якщо є пристосовані дороги, в інших випадках вантаж транспортується за допомогою водного або повітряного транспорту;
 • існують обмеження при транспортуванні негабаритних вантажів.

Є два способи доставки і перевезення вантажів, що відрізняються принципово:

 • перевезення власним автотранспортом;
 • за допомогою перевізника.

Оренда або власний автопарк - ось у чому питанняс

Перший варіант доступний і вигідний великим організаціям, які мають на балансі солідний автопарк, включаючи мікроавтобуси, бортові автомобілі, причепи, фургони тощо.

А ось середнім і невеликим компаніям невигідно мати свій навіть невеликий автопарк. Утримувати на балансі мікроавтобус або пару вантажівок, що не використовуються щодня, тобто не приносять прибуток, дуже накладно. Компанії необхідно спочатку купити транспортний засіб, виділити місце для його стоянки, гаражу, ввести в штат таку одиницю, як водій, механік. До того ж утримання автомобілю має на увазі витрати ПММ, зарплатню водієві, придбання запасних частин на автомобіль, відрахування в бюджет. І добре якщо машина «заробляє» на все це, а якщо ні?

Найкращим виходом в такій ситуації буде оренда автомобіля для вантажоперевезень. Вартість оренди в рази нижче, ніж щоденне утримання транспортної одиниці, адже ви оплачуєте тільки час, коли автомобіль працює на вас! При цьому вам не треба піклуватися про спорудження і опалення гаражу, про проходження техоглядів, про наймання водіїв, механіків, про придбання нових запчастин. Але найголовніше - вам не треба буде проводити регулярні щомісячні платежі.

Орендуйте машину з водієм в Portage. Менеджер допоможе вибрати відповідну під ваш вантаж транспортну одиницю і спланувати оптимальний маршрут перевезення вантажів по Києву. Після цього ви можете спокійно займатися іншими справами, не хвилюючись щодо термінів доставки і збереження вантажу.

Оренда автомобілів цілком доступна послуга завдяки невисокій вартості. І навіть маленьким організаціям набагато вигідніше орендувати вантажівку або мікроавтобус для конкретної мети, ніж купувати машину у власність.

Критерії вибору перевізника в Західній Європі

Звичайно ж, при організації перевезень головне завдання - вибрати хорошого перевізника. У низці країн Західної Європи при виборі компанії-перевізника використовуються системи рейтингових критеріїв. У них кожен з параметрів оцінюється за 10-бальною шкалою, потім дані підсумовуються з урахуванням коефіцієнта за такими пунктами:

Критерии выбора перевозчика
 1. Виконання домовленості щодо термінів доставок.
 2. Вартість послуги доставки «від дверей до дверей».
 3. Гнучкість підходу до окремих випадків, можливість отримання знижок.
 4. Фінансове благополуччя компанії-перевізника.
 5. Наявність спеціального й додаткового устаткування для роботи з різними вантажами.
 6. Надання послуг для регулярних, частих доставок вантажів.
 7. Наявність додаткових послуг щодо комплектації і перевезення вантажів.
 8. Можливість експедиції вантажу.
 9. Як часто зустрічалися випадки псування товару, розкрадання вантажу, втрати іншого характеру.
 10. Рівень кваліфікації співробітників компанії-перевізника.

У клієнтів, які не мають досвіду оренди вантажівок, часто виникають труднощі при користуванні технікою. Тому ми вирішили дати кілька корисних порад.

Як вигідно взяти в оренду вантажний транспорт?

выбираем большой автомобиль Краще обирати великий автомобіль під один рейс - вигідніше 1 великої місткості вантажівка і 1 рейс, ніж маленька машина і кілька рейсів. Пояснюється все просто - в разі пробок в Києві один рейс може зайняти кілька годин, а вартість погодинної оренди п’ятитонною вантажівкою і «Газелі» відрізняються на 55 гривень. І якщо вантаж не поміститься в «Газель», то краще його одним рейсом перевезти на п’ятитонному автомобілі, адже в оренду входить і оплата роботи вантажників. І якщо доведеться вантаж перевозити «Газеллю» та ще за кілька рейсів, то підсумкова вартість буде набагато більше.
выбираем тоннаж автомобиля Автомобілі відрізняються не тільки об’ємом, але й тоннажем. І якщо ви збираєтеся перевозити важкий, але малооб'ємний вантаж, в «Газель» він може поміститися в плані обсягу, але машина «не потягне» його по вазі. Тоді треба буде робити знов-таки кілька рейсів, що обійдеться значно дорожче
советуемся с менеджером Радимо вам проконсультуватися з менеджером компанії щодо вибору автомобіля під ваш вантаж, а якщо вантаж маленький, сміливо замовляйте краще вантажне таксі Києва - Portage.
Portage - оренда вантажного транспорту в Києві та Київській області +38 (067) 900-67-50
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо