Послуги нічного вантажного таксі в Києві

Нічне вантажне таксі

Перевезення вантажів по Києву вимагає ретельної організації, адже, крім особливостей вантажу, обов'язково потрібно врахувати велику завантаженість столичних доріг, постійні аварії та затори. Диспетчери намагаються вирішувати цю проблему, прокладаючи маршрути через максимально вільні ділянки, але це не завжди спрацьовує, тому що передбачити ситуацію на дорогах не може ніхто.

В таких умовах компанії з організації перевезення знайшли дуже цікаве рішення - запуск нічного вантажного таксі. Ця послуга нічим не відрізняється від звичайного вантажного таксі, різниця тільки в часі роботи - з півночі до 6 години ранку.

Переваги нічного вантажного таксі

Плюси нічного перевезення очевидні: дороги вільні від машин, на вулицях та у дворах практично немає людей, - так що ніхто не заважає швидкому виконанню всіх робіт. Особливо послуга актуальна в мегаполісах, де велика кількість машин - це справжня проблема.

Нічне перевезення речей - найкращий варіант для офісних переїздів. При цьому відпадає необхідність переривати роботу колективу або ж зовсім влаштовувати позаплановий вихідний. Співробітники компанії підуть додому з одного офісу, а вранці поїдуть на роботу вже в інший, повністю, або майже повністю, готовий до експлуатації.

Головний парадокс полягає в тому, що, незважаючи на подвійний тариф оплати нічної роботи, послуги компаній-перевізників в нічний час коштують дешевше. Тут працює проста арифметика: вдень на вантажні роботи і транспортування габаритного вантажу потрібно, наприклад, 9 годин (з огляду на велику ймовірність простою в пробках).
Припустимо, годиа роботи перевізника днем ​​коштує 90 гривень, тоді вам доведеться заплатити 800 гривень. У нічний час година роботи буде коштувати 180 гривень, але час виконання всіх робіт скоротиться вдвічі і займе 3-4 години, таким чином в разі нічного переїзда ви заплатите всього 500-600 гривень. Ціни вказані в якості прикладу, актуальні ціни можна дізнатися в розділі «Тарифи».

До речі, ще більше ви заощадите, якщо знайдете компанію з організації перевезень з ще більш вигідним тарифом. Наприклад, якщо перевезення коштує стільки ж, а подвійний тариф береться тільки за роботу вантажників.

Недоліки нічних вантажоперевезень

Є у нічних переїздів і мінуси. Основний з них - нестача освітлення, при якому вантажникам буває важко виконувати свою роботу. Тому бажано, щоб техніка, що використовується для перевезення, була оснащена спеціальними лампами достатньої потужності.

Ще одна особливість - необхідність виділити ніч, час для відпочинку, на перевезення, адже в будь-якому випадку власник вантажу так чи інакше відстежує транспортування вантажу.

І ще, не забудьте попередити сусідів про майбутні роботі, щоб вони не сплутали вантажників з грабіжниками та не здійняли паніку.

Нічне вантажне таксі в Києві - відмінний варіант для вас, якщо:

  • потрібно швидке транспортування вантажу шляхом з дуже насиченим рухом;
  • не маєте можливості організувати переїзд вдень ​​через зайнятість на роботі;
  • в разі офісного переїзду - не бажаєте, щоб співробітники відволікалися від робочого процесу.
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо