Доставка поліграфії з типографії в будь-який офіс Києва та області

Доставка поліграфії

Доставка поліграфії - популярна послуга на ринку вантажоперевезень. Розповсюдження є одним з етапів роботи з будь-якою друкованою продукцією, бо продукт виробляється в одному місці, а потім розходиться по всьому місту або країні.

Послуга перевезення або доставки поліграфії може знадобитися один раз, наприклад, для перевезення однієї партії друкованої продукції (при переїзді офісу, агентства, архіву), а також може бути актуальна на постійній основі - для організації транспортної логістики видавництва або друкарні.

Друкована продукція зазвичай виходить з друкарні вже запакованою в папір. Якщо цього не зробили на підприємстві, упаковки потрібно додатково стягнути стрічкою або спеціальним шпагатом. Цінні екземпляри для посиленого захисту можна ще обтягнути стрейчевою плівкою.
Поліграфія також вимагає особливої уваги і при завантаженні, бо папір - це крихкий матеріал, який легко пошкодити. В разі некваліфікованого завантаження друковані вироби легко втратять товарний вигляд. Упаковані пачки розташовуються в кузові рівномірно, впорядковано, без загинів і ні в якому разі не навалом.

Також потрібно простежити за цілісністю кузова, щоб в нього не потрапляли пил, бруд і волога, які можуть зіпсувати вироби.

Компанія Portage здійснює вантажні перевезення по Києву та області. У нас є всі необхідні ресурси для того, щоб перевезти будь-які партії поліграфії:

  • Великий автопарк. В нашому автопарку представлені автомобілі з різним об'ємом кузова і вантажопідйомністю, що дозволяє підібрати підходящу вантажівку під кожне замовлення індивідуально. До того ж, у нас завжди є вільні машини, тому ми готові виконати як заплановане, так і строкове завантаження таперевезення друкованої продукції.
  • Наявність допоміжних матеріалів і устаткування. Для професійного виконання роботи у нас є спеціальні вантажно-розвантажувальні машини, а також матеріали для надійного закріплення вантажу в кузові: піраміди, ремені, стрічки, кріплення тощо.
  • Водії з великим стажем роботи. Наші водії виконають свою роботу якісно і в строк, так що Ви можете не турбуватися про вантаж в момент транспортування.
  • Кваліфіковані вантажники. Вантажники компанії Portage знають особливості завантаження і кріплення безлічі речей, товарів та матеріалів. Вони завжди відповідально ставляться до своєї роботи і розуміють цінність речей для замовника.
  • Високопрофесійний персонал. Наші консультанти зорієнтують Вас у всіх питаннях перевезення, а менеджери ретельно відслідкують стан вантажу на всіх етапах перевезення.
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо