З доставкою меблів доставляємо клієнтам затишок

Доставка меблів по Києву

Життя кожної людини не стоїть на місці й це добре, адже зміни часто позитивно позначаються на майбутньому. Тому людина, прагнучи покращувати якість життя, щось змінює: одяг, роботу, автомобіль, квартиру, меблі.

Особливо важливим і приємним для кожної сім'ї або окремої людини стає облаштування простору для життя. Вибір і покупка нових меблів або нового житла для нас справжнє свято. Але тут виникає обставина, яка трохи затьмарює радість - перевезення та доставка всього, що ми накупили або з чим, при переїзді в новий будинок, розлучитися не в змозі - громіздкі, але улюблені дивани, шафи, тумби, роялі.

Щоб допомогти вам у момент купівлі нових меблів і нічим не затьмарювати радість переїзду в по-новому облаштовані апартаменти, ми пропонуємо послуги з перевезення меблів Київ і Київська область. З доставкою кожному клієнту в будинок затишку ми радіємо за нього і отримуємо справжнє задоволення від корисної і дуже необхідної роботи.

Доставка меблів для самостійних

Деяким людям спочатку здається, що вони легко можуть організувати самостійно доставку нових меблів або старих меблів в новий будинок, але як же вони потім шкодують, що витратили купу часу, сил і нервів, взявшись за цю складну справу! Адже при цьому виникає безліч труднощів:

  • великогабаритний транспорт (дивани й шафи в улюблене, але легкове авто не завантажиш);
  • всі меблі, і важкі в тому числі, треба занести в квартиру (а часто це далеко не перший поверх);
  • тягання важких предметів по сходових прольотах, на жаль, не додасть здоров'я;
  • перевезення меблів самостійно - витрачений даремно час.

Якщо всі перераховані вище проблеми не для вас, звертайтеся до нас в «Портейдж». Ми не на порожньому місці завоювали позитивну репутацію компанії і численні добрі відгуки клієнтів, які не стали «колишніми», а звертаються і надалі з питаннями перевезень і рекомендують нас своїм друзям і знайомим.

Доставка меблів по Києву з «Портейдж»

Будь-які меблі - квартирні, офісні, доставляються компанією за всіма правилами. Ми працюємо з досвідченими, навченими фахівцями, які відмінно знають, як потрібно завантажити меблі у відповідний транспортний засіб, максимально дбайливо та акуратно доставити до місця призначення. Вантажники знають точно, як доставити м'які меблі, щоб вони не втратили своїх основних робочих якостей і зовнішнього вигляду.

При зверненні в нашу компанію, з кожним клієнтом працює професійний диспетчер. Він визначає вид необхідного транспортного засобу, прораховує оптимальний маршрут і вартість доставки, погоджує графік робіт з клієнтом.

доставка мебли Киев

Якщо необхідно доставити меблі по Києву, часто нами надається автомобіль - «Газель». Водії, що працюють з нашою компанією не один рік, прекрасно знають якість міських доріг, тому їздять дуже акуратно, а місто знають «як свої п'ять пальців».
Вантажники, що працюють з «Портейдж», великодосвідчені та відповідальні. При розбиранні меблів рекомендуємо мати при собі необхідний інструмент для полегшення процесу складання.

Економте на доставці меблів разом з нами

Так само, як існують різні умови перевезення меблів по Києву, вартість послуг також буде різною. Розраховується вона, виходячи з обсягу перевезених меблів, необхідності використання спеціального обладнання і кількості задіяних під час перевезення працівників, час на доставку меблів в межах Києва та Київської області. Послуги з доставки меблів Київ у нас найдоступніші.

У будь-якому випадку, звернувшися з приводу доставки меблів до нас, в «Портейдж», ви забудете про свої клопоти, а будете насолоджуватися нашим сервісом та економити не тільки час, але й гроші! Телефонуйте +38 (067) 900-67-50.
Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо