Особливості доставки вантажу автотранспортом

Доставка автотранспортом

У наш час існує безліч способів доставки вантажу в кінцевий пункт. Авіа, залізничний транспорт, вантажні та легкові автомобілі - кожен з цих видів транспорту оптимальний для окремих видів перевезень. Авіатранспорт використовується для доставки вантажу між континентами та для міжнародних перевезень; залізничний транспорт зручний при перевезенні великих вантажів або партій вантажів по країні і між країнами. Автотранспорт відрізняється меншою вантажопідйомністю, але більшою мобільністю, тому також використовується для міжміських і міжнародних перевезень.

Якщо говорити про найбільш ефективну організацію системи доставки вантажів по місту та області, то тут лідерство явно належить автотранспорту.

Доставку вантажів по місту дуже складно якось систематизувати, бо перевозити може хто завгодно і що завгодно. Проте, якщо загалом згрупувати всі вантажоперевезення, то найбільш популярними є такі види:

  • перевезення особистих речей
  • доставка товарів клієнтам по місту
  • перевезення для бізнесу
  • перевезення будівельних матеріалів
  • вивіз сміття

 

Кожен з цих видів перевезень передбачає різний об’єм, габарити, вагу та характеристики вантажу. Перевезення особистих речей, меблів і техніки значно відрізняється від організації доставки інтернет-магазину або перевезення, наприклад, промислового обладнання. Тому компанії-перевізнику, яка хоче завоювати довіру клієнтів і створити хороший імідж мало мати в автопарку пару однотипних Газелей.

Компанія Portage пропонує послуги вантажоперевезення в Києві та області різних вантажів вагою від кількох кілограмів до 5 тонн. Для якісного і своєчасного виконання роботи в нас є:

  • великий автопарк з машинами різної вантажопідйомності і об’ємом кузова: від мобільних мікроавтобусів до містких вантажівок;
  • професійні водії з великим водійським стажем;
  • висококваліфіковані вантажники, які поставляться до Вашого вантажу з усією відповідальністю, акуратно винесуть його, завантажать і вивантажать з автомобіля;
  • розвинена логістика, яка дозволяє організовувати перевезення найбільш оптимальними маршрутами за короткий час;
  • досвідчені менеджери, які нададуть відповіді на всі Ваші запитання стосовно перевезення та вантажно-розвантажувальних робіт і допоможуть підібрати вантажний автомобіль під Ваш вантаж в індивідуальному порядку.

У нас є досвід в організації найрізноманітніших перевезень автотранспортом в межах міста. Численні позитивні відгуки клієнтів, які можна знайти на сайті у відповідному розділі, підтверджують якість наших послуг. Зверніться в Portage - і організація переїзду, доставки або бізнес-перевезень не стане для Вас проблемою!

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо