8 способів зекономити, користуючись послугами приватного вантажного таксі

 8 способів заощадити на вантажному таксі

Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про нюанси, що багаторазово спрощують пошук компанії-вантажоперевізника, і відповімо на просте запитання, як можна заощадити, користуючись послугами приватного вантажного таксі. Причому мова піде про пошук перевізників і для комерційних, і для побутових вантажів з територією охоплення - Київ і Київська область.

Замовлення вантажного таксі в Києві забере у вас більше 15 хвилин. Транспортних компаній дійсно багато і всі вони постійно змагаються між собою в швидкості подачі машини, якості роботи. Ще б пак, адже конкуренцію не дарма називають двигуном прогресу.

Як найпростіше знайти і викликати вантажне таксі в столиці?

Сучасні замовники зазвичай використовують такі основні способи:

  • дізнатися у друзів контакти транспортної компанії, а потім подзвонити диспетчеру
  • вивчити в мережі всі наявні пропозиції
  • залишити свою заявку на якій-небудь віртуальній біржі замовлень, сьогодні таких теж більше, ніж достатньо

Зателефонувавши в фірму, що вподобали, варто звернути особливу увагу на те, як швидко її співробітник відреагує на дзвінок, який надійшов. Радимо задати питання про систему тарифікації. Важливо, щоб вона була зрозумілою і передбачала особливі умови (наприклад, системи знижок) для постійних клієнтів.

Якщо вантаж потрібно перевезти терміново, обов'язково поцікавтеся тим, чи встановлені на автомобілях перевізника спеціальні системи супутникової навігації (вони допомагають оперативно знайти потрібний об'їзний маршрут в разі, наприклад, пробки на дорозі). Дуже добре, якщо в обраного перевізника будуть власні вантажники.

Вантажне таксі + вантажники - це досить зручна послуга, яка є особливо затребуваною, коли потрібно перевезти щось не дуже велике.

Традиційно послуги вантажників в подібних таксі оплачуються окремо. Причому кінцева вартість буде залежати від того, на якому поверсі ви живете, як багато габаритних предметів потрібно переносити, чи наявний у будинку ліфт, звичайний він або вантажний.

Як можна зекономити, користуючись послугами приватного вантажного таксі?

Служба вантажного таксі, що вам підходить, нарешті обрана? Чудово! Зараз саме час підготувати вантаж, а також приміщення до вивантаження та доставки. Для того щоб заощадити гроші без втрати якості транспортування необхідно зробити 8 простих дій:

1. Розібрати

Якщо йдеться про крупногабаритний вантаж, то його потрібно, за наявності такої можливості, розібрати на більш дрібні, зручні для перевезення та перенесення складові.

2. Відкрити

Відкрити всі проходи для того, щоб вантажникам було зручніше виносити вантаж з квартири, офісу, зносити до під’їзду, вантажити до машини.

3. Упакувати

По можливості, самостійно упакувати вантаж так, щоб ризик його пошкодження в процесі транспортування звести нанівець. Це зробить транспортування не тільки більш безпечним, але й дозволить непогано зекономити.

4. Замовити

Вантаж нерозбірний та великогабаритний? Тоді варто заздалегідь замовити послуги такелажу, викликати кран для завантаження зверху до вантажного автомобілю або ж гідроліфту. (більш детально про все це ви сможете дізнатися у диспетчера обраної служби таксі).

5. Забезпечити

Забезпечити отримання та супровід вантажу (якщо часу для власної присутності у вас нема, можна звернутися до послуг экспедітора).

6. Обрати

Обрати такий час для перевезення, коли на дорогах буде мінімум пробок.

7. Уточнити

Правильна розмова з диспетчером допоможе зберегти гроші. Просто уточнюйте вартість перевезення заздалегідь, ще до того, як ви завантажите вантаж та сядете до машини. Так ви зможете обійти ситуацію, коли водій візьме з вас більше, ніж дозволено згідно тарифам служби, до якої ви звернулись.

8. Домовитися

Уточнити адресу доставки вантажу, а також домовитися про те, щоб приймаюча сторона неодмінно була на місці.

З прийняттям до уваги всіх перерахованих вище особливостей, правил перевезень ви зможете дійсно правильно обрати службу вантажного таксі, замовити її послуги та непогано заощадите разом з тим.

Якщо ж потрібно терміново замовити вантажне таксі, звертайтеся в Portage. Наші фахівці візьмуть вашу заявку та займуться організацією вантажоперевезення в будь-який зручний для вас час. Телефонуйте - у нас найдешевше вантажне таксі в Києві +38 (067) 900-67-50

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо