6 причин позбутися старих меблів і речей

6 причин позбутися старих меблів і речей

Озирніться в своїй оселі та побачте скільки вас оточує речей, предметів меблів старих і нових, потрібних і непотрібних. А тепер замисліться, скількома речами ви користуєтесь регулярно, а скільки роками накопичується на антресолях, у коморах, на лоджіях і балконах, в шафах і в ящиках диванів?

Купа зайвих предметів сумнівної користі, з якими чомусь шкода розлучитися. Іноді у пригоді стається ремонт або переїзд на нове місце проживання. Тоді дивовижним  чином виявляється, що життєвий простір був завалений масою мотлоху. Позбавлятися від предметів побуту, речей потрібно регулярно. Якщо ви не користуєтесь предметом або річчю більше 2-х років, скоріше за все, це вам не знадобиться й надалі. Так чому ж варто позбавлятися від старих меблів та речей?

1. Відчути легкість та гарний настрій

Інтер'єр хати та домашня атмосфера – не що інше, як відображення того, що відчуває людина в душі. Психологи говорять, що якщо люди відчувають внутрішнє незадоволення, їхній дім перестав бути для них затишним острівцем гармонії, миру та спокою, треба в першу чергу позбавитися від тих речей, якими давно не користуються. При цьому відразу відчується легкість, прийде відчуття свободи, підйому. Хто так зробив на практиці, той відчув, що оновлена домівка стає джерелом відмінного настрою, радості, бажання подальших добрих змін.

2. Усунути застій у справах і безпідставні сварки

Знавці китайського мистецтва фен-шуй говорять, що захаращеність житла предметами, що накопичувались роками, може спровокувати хворобу, стати причиною застою в справах, сварок частих безпричинних у хаті. Звільнення життєвого простору від мотлоху призводить до створення гармонії в оселі й балансу душевних та фізичних сил організму його мешканців.

3. Змінити течію життя в кращий бік

Позбавлення від старих речей – це справжня алхімія наших днів, котра привносить свіжий подув вітру змін. За допомогою таких процедур можна значно змінити течію життя в кращий бік.

4. Звільнити додатковий простір та зекономити місце в квартирі

Існує й суто практичний бік, який говорить про користь позбавлення від мотлоху – це наочна економія місця. Як не дивно, люди, які почувають себе обмежено в малогабаритних квартирах, ще й примудряються зберігати в них роками предмети побуту, що не використовуються. Коли власники квартир нарешті погоджуються викинути зайві старі речі, вони й самі дивуються, скільки звільняється додаткового простору. До того ж, сьогодні меблева індустрія передбачає функціональні меблі, які займають мало місця, дозволяють зберігати багато необхідних предметів і речей.

5. Можливість трохи заробити

Найбільш захаращеними, як показує практика, є балкони та комори. Проведіть огляд цих приміщень, зробіть прибирання та звільніть місце для активного, вільного життя. До речі, сьогодні існують різноманітні пункти з прийому від населення паперу або скла. Скориставшись такими послугами, ви не тільки наведете лад у квартирі, але ще й трохи заробите грошей.

Компанія Portage завжди може покращити затишок Вашого дому, взявши на себе всі питання з завантаження, а також перевезення та вивезення старих меблів і речей. Ви можете підібрати необхідний вантажний автомобіль на сторінці нашого автопарку та ознайомитися з нашими тарифами, які Вас приємно здивують.

6. Зберегти фізичне здоров’я

Після позбавлення від старих непотрібних речей, що є джерелом пилу, ви надасте також неоціненну послугу всім, хто мешкає з вами в оселі, зберігаючи їхнє фізичне та психічне здоров’я.

Наш диспетчер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте:
(097) 300-80-40

Замовлення оперативного прорахунку вартості перевезення

Катерина
Катерина
менеджер

Я кожен день спілкуюся з клієнтами, і один і найважливіших питань - скільки коштуватиме перевезення?

Для того, щоб відповісти на це питання, нам потрібно уточнити багато деталей: габарити вантажу, кілометраж, час перевезення і т.д. Замовте зворотній дзвінок і ми оперативно передзвонимо вам і допоможемо оформити замовлення на перевезення.


капча

Оцінити орієнтовну вартість:

0.00грн.
Потрібна більш повна оцінка? Дивіться тарифи
Потрібно вибрати авто? Дивіться автопарк

Зробити замовлення:

капча
Наш диспечер відповість на всі Ваші запитання. Телефонуйте: +38 (097) 300-80-40

Замовити перевезення

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.

Клиент захотел временно убрать капчу
капча

Вам передзвонити?

Заповніть, будь ласка, форму нижче -
і ми обов'язково Вам передзвонимо.


капча
Контакти
Організація вантажоперевезень по Києву
➤ПН-НД з 8:00 до 20:00
Заказати дзвінок

Залиште свій телефон, ми обов'язково Вам передзвонимо